Tussenwoning te koop: Pijlkruidlaan 48, Enschede
KopenEnschedeTussenwoningenPijlkruidlaan 48

Pijlkruidlaan 48

Eekmaat West, Enschede

€ 368.000
Buurt Eekmaat West, EnschedeBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en natuur om de hoek

Deze tussenwoning aan de Pijlkruidlaan in Enschede voelt als een thuis in een groene, rustige omgeving. Met 88 m² woonoppervlak en een perceel van 120 m² uit 1998 is het een solide basis. De prijs van €425.000 is marktconform voor tussenwoningen in Enschede.

Buurt Eekmaat West

Eekmaat West is een rustige buurt met veel groen en een mix van gezinnen en ouderen. Een bewoner zegt: "Zeer rustgevend maar redelijk achteraf" en noemt de prachtige natuur. Een ander: "heel gezellig, wel ver van de stad". Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 7,5. De buurt Eekmaat West telt 2985 inwoners, vooral gezinnen en 45-plussers.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (op 5 minuten). Ook de AH XL en Jumbo zijn op de fiets bereikbaar. Kinderen gaan naar basisschool Schateiland of OBS De Esmarke, beide twee straten verder. De gemeente Enschede biedt verder scholen en voorzieningen op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 368.000
Prijs per m²€ 4.182
Woonoppervlakte88m²
Perceeloppervlakte120m²
Bouwjaar1998
BuurtEekmaat West
WijkGlanerbrug en omgeving
GemeenteEnschede

Locatie

Pijlkruidlaan 48, Enschede

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

9.6
Maria vTR
21-04-2026
Fijne buurt om in te wonen

Fijne nette en rustige buurt. Veel groen, weinig hoogbouw, wat ik heel fijn vind.. Zelf wonen wij in een appartement waar wij het naar onze zin hebben. De buurtbewoners in ons appartement zijn allemaal oudere Enschedeërs en Glanerbruggers. Fijn complex om in te wonen. Het uitzicht vanuit ons appartement is prachtig, veel groen, en je loopt hier zo het platteland op. Wel zijn de winkels, op een paar winkels na, verder weg. Dat vind ik persoonlijk wel een nadeel. Je moet echt vervoer hebben als je ergens heen wilt. NIet iedereen kan op de fiets of heeft een auto. IK voel mij hiert veilig in de 6 jaar dat ik hoer woon heb ik persoonlijk nog niets meegemaakt wat een onzeilig gevoel kan geven. Ook zie je hier geen groepen jongeren rond hangen.

8.1
Oliver
30-06-2025
Zeer rustgevend maar redelijk achteraf

Ik woon hier nu ongeveer 4 jaar en ik heb tot nu toe nog nergens problemen mee gehad. Het heeft een prachtige omgeving van natuur en het is ook niet te ver van bepaalde voorzieningen af. Je bent met de fiets ongeveer 15/20 minuten in bereik van de stad. Alleen er zijn geen speciale voorzieningen op loopafstand, alleen een supermarkt, newyork pizza en paar voetbalvelden. Dat is natuurlijk niet zo’n probleem.

6.9
nadine
04-03-2024