Tussenwoning te koop: Ranonkel 22, Vlijmen
Verkocht onder voorbehoud
KopenHeusdenTussenwoningenRanonkel 22

Ranonkel 22

Vijfhoeven, Heusden

€ 515.000
Buurt Vijfhoeven, VlijmenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een stille straat in Vijfhoeven

Deze tussenwoning uit 2019 staat in een rustige straat in Vlijmen, waar het aangenaam wonen is. Met energielabel A++++ is dit een van de zuinigste woningen die je kunt vinden. De vraagprijs van €515.000 is scherp vergeleken met andere tussenwoningen in Heusden, die gemiddeld hoger geprijsd zijn.

Buurt Vijfhoeven

De buurt Vijfhoeven wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,3. Een bewoner zegt: "Fijne buurt waarin iedereen elkaar respecteert en buren elkaar helpen als het nodig is." Een ander noemt het een "standaard dorpservaring" met veel voorzieningen op één plein. De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool Vijfhoeven, twee straten verder, of naar De Wilgen, ook vlakbij. De gemeente Heusden onderhoudt de buurt goed, zoals een bewoner opmerkt: "De gemeente maakt zeer regelmatig schoon."

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via AMB Makelaars Drunen - Vlijmen - Heusden I Qualis op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 515.000
Prijs per m²€ 4.440
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte149m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA++++
BuurtVijfhoeven
WijkVlijmen
GemeenteHeusden

Locatie

Ranonkel 22, Vlijmen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
EK
08-02-2026
Superfijne buurt in mooi dorp

Fijne buurt waarin iedereen elkaar respecteert en buren elkaar helpen als het nodig is. Allerlei voorzieningen zijn in directe omgeving, winkels, kerk, school, gemeentehuis. Aan de rand van het dorp dus ook zo in de natuur en buitengebied om te wandelen en fietsen. En op 6 autominuten van Den Bosch, ook ideaal. De gemeente maakt zeer regelmatig schoon (veegwagen), er is geen troep in de buurt. Er is voldoende sociale controle zonder dat we teveel bij elkaar op de huid zitten.

8.0
B
01-05-2025
Standaard dorpservaring

Alles is hier wel prima. Wel heb je alle voorzieningen op 1 plein zitten, wat meestal handig is, maar daardoor is het daar erg druk ook met parkeren. Daarnaast rijden mensen in de wijk wel meestal veelste hard. De wijk ansig is goed met goed veel dingen voor kleine kinderen ook

Buurt statistieken

Gegevens uit Vijfhoeven

Inwoners7.150
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Vijfhoeven

Woningvoorraad2.846
Gem. WOZ-waarde€ 439.000
Koopwoningen73%
Huurwoningen27%

Supermarkten

10 binnen 5 km

PLUS
Burgemeester van Houtplein 66
792m
Jumbo
Plein 16
1231m
Albert Heijn
Oliemaat 4-5
1318m

Scholen

11 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Vijfhoeven
Basisonderwijs · 295 leerlingen
661m
Openbare Basisschool De Wilgen
Basisonderwijs · 277 leerlingen
689m
Kindcentrum De Vlechter
Basisonderwijs · 128 leerlingen
832m

Veelgestelde vragen

Over Ranonkel 22, Vlijmen

Welk energielabel heeft Ranonkel 22?

De woning aan Ranonkel 22 in Vlijmen heeft energielabel A++++.

Is €515.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €515.000 ligt onder de mediaan van €579.000 in de buurt, en ver onder het gemiddelde van €870.571. De woning is 116 m², wat kleiner is dan het buurtgemiddelde van 182 m². De prijs per m² is met €4.439 iets lager dan het buurtgemiddelde van €4.664. Het is een scherpe prijs voor een energiezuinige woning uit 2019.

Hoe energiezuinig is deze woning met label A++++?

Energielabel A++++ is het hoogst haalbare label. Dat betekent dat de woning extreem zuinig is, met zeer lage energiekosten. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A of beter, maar A++++ is uitzonderlijk. Je kunt rekenen op een minimale energierekening.

Wat is er te doen in de buurt Vijfhoeven?

Vijfhoeven is een rustige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Er zijn meerdere supermarkten, basisscholen en een park op 600 meter. Bewoners waarderen de sociale controle en de netheid. De natuur is dichtbij, en Den Bosch is op 6 minuten rijden.

Hoe veilig is de buurt Vijfhoeven?

In de buurt zijn 112 misdrijven geregistreerd, wat voor een wijk met 7.150 inwoners relatief laag is. Bewoners noemen de sociale controle prettig: "er is voldoende sociale controle zonder dat we teveel bij elkaar op de huid zitten." De gemeente houdt de boel schoon.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Rooms Katholieke Basisschool Vijfhoeven op 661 meter, gevolgd door Openbare Basisschool De Wilgen op 689 meter. Ook Kindcentrum De Vlechter en RKBS t Palet zijn binnen 850 meter. Voortgezet onderwijs is verder weg, op 5,4 km.

Hoe is het openbaar vervoer in Vlijmen?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,8 km afstand, dus voor de trein ben je aangewezen op een auto of bus. De auto is het meest praktisch.