Tussenwoning te koop: Ringslang 32, Amstelveen
KopenAmstelveenTussenwoningenRingslang 32

Ringslang 32

Bovenkerk, Amstelveen

€ 760.000
Buurt Bovenkerk, AmstelveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 127m²
127m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Amstelveense buurt

Deze tussenwoning aan de Ringslang 32 in Amstelveen is een prettig verrassend aanbod. Met 127 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A+ is het een zuinige en comfortabele woning. De prijs van €760.000 is marktconform voor een tussenwoningen in Amstelveen van dit formaat.

Buurt Bovenkerk: groen en gezinsvriendelijk

De woning staat in de buurt Bovenkerk, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 3000 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel groen en voorzieningen op loopafstand.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op twee straten verder, of bij de Vomar en Albert Heijn op tien minuten lopen. Ook scholen zijn dichtbij: basisschool Amsteltaal zit naast de deur, en Openbare Basisschool de Westwijzer is om de hoek. De gemeente Amstelveen biedt daarnaast ruime parken en recreatiemogelijkheden.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via Makelaarsland en via Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 760.000
Prijs per m²€ 5.984
Woonoppervlakte127m²
Perceeloppervlakte127m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA+
BuurtBovenkerk
WijkBovenkerk - Westwijk Noord
GemeenteAmstelveen

Locatie

Ringslang 32, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Bovenkerk

Inwoners3.025
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Albert Heijn
Maalderij 31
722m
Albert Heijn
Westwijkplein 7
855m
Vomar
Westwijkplein 90-102
855m

Scholen

42 binnen 5 km

Amsteltaal
Basisonderwijs · 119 leerlingen
78m
Openbare Basisschool de Westwijzer
Basisonderwijs · 282 leerlingen
118m
Elif Amstelveen
Basisonderwijs · 92 leerlingen
689m

Veelgestelde vragen

Over Ringslang 32, Amstelveen

Welk energielabel heeft Ringslang 32?

De woning aan Ringslang 32 in Amstelveen heeft energielabel A+.

Is €760.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €760.000 is marktconform voor een tussenwoning van 127 m² met energielabel A+ in Amstelveen. De woning is gebouwd in 2008 en verkeert in goede staat. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe zuinig is een woning met energielabel A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en lage energiekosten heeft. Je kunt rekenen op een lage maandelijkse energierekening, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je verbruik.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning met 127 m² woonoppervlak en een perceel van 127 m². De woning heeft drie of vier slaapkamers, een moderne badkamer en een tuin. Het bouwjaar 2008 betekent dat het een relatief nieuwbouwwoning is.