Vrijstaande woning te koop: Noorddammerlaan 63, Amstelveen
18 uur geleden ontdekt
KopenAmstelveenVrijstaande woningenNoorddammerlaan 63

Noorddammerlaan 63

Bovenkerk, Amstelveen

€ 1.950.000
Buurt Bovenkerk, AmstelveenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 223m²
223m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groene Bovenkerk

Deze vrijstaande woning aan de Noorddammerlaan ademt ruimte en rust. Met 223 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1115 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1965 heeft energielabel D en staat te koop voor €1.950.000. Dat is een flink bedrag, maar voor een vrijstaand huis met zoveel grond in Amstelveen is het marktconform. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Amstelveen.

Bovenkerk: een dorpse sfeer binnen de stad

Bovenkerk is een rustige, groene buurt in het zuiden van Amstelveen. Het voelt bijna dorps, met veel eengezinswoningen en ruim opgezette straten. De buurt telt ruim 3000 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Er wonen relatief veel gezinnen met kinderen. De buurt Bovenkerk staat bekend om zijn ruime opzet en de nabijheid van het Amsterdamse Bos. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op twee straten verder. Ook de Coop is op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool Amsteltaal of OBS de Westwijzer, beide op een paar minuten lopen. Voor het voortgezet onderwijs zijn er meerdere scholen in de buurt, zoals het Amstelveen College en het Hermann Wesselink College. De gemeente Amstelveen biedt verder volop voorzieningen, van restaurants tot parken.

Aangeboden door Lunshof Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lunshof Makelaardij Amstelveen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.950.000
Prijs per m²€ 8.744
Woonoppervlakte223m²
Perceeloppervlakte1115m²
Bouwjaar1965
EnergielabelD
BuurtBovenkerk
WijkBovenkerk - Westwijk Noord
GemeenteAmstelveen

Locatie

Noorddammerlaan 63, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Bovenkerk

Inwoners3.025
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Albert Heijn
Maalderij 31
408m
Coop
Lindenlaan 65-69
820m
Ekoplaza
Van der Hooplaan 104-106
1143m

Scholen

43 binnen 5 km

Amsteltaal
Basisonderwijs · 119 leerlingen
623m
Openbare Basisschool de Westwijzer
Basisonderwijs · 282 leerlingen
626m
Amstelveen College - Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Amstelveen
Voortgezet onderwijs · 1690 leerlingen
914m

Veelgestelde vragen

Over Noorddammerlaan 63, Amstelveen

Welk energielabel heeft Noorddammerlaan 63?

De woning aan Noorddammerlaan 63 in Amstelveen heeft energielabel D.

Is €1.950.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een vrijstaande woning met 223 m² woonoppervlak en een perceel van 1115 m² in Amstelveen is dit een marktconforme prijs. De woning heeft energielabel D en is gebouwd in 1965. Vergelijkbare vrijstaande huizen met zoveel grond zijn schaars in deze buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van Bovenkerk?

Bovenkerk ligt in het zuiden van Amstelveen, dicht bij het Amsterdamse Bos. Het treinstation ligt op 8,2 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op bus of auto.

Wat voor type woningen staan er in Bovenkerk?

Bovenkerk bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen, waarvan 66% van de woningen eengezins is. Ongeveer 53% van de woningen is koop. De buurt heeft een dorps karakter met ruime opzet en veel groen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Amsteltaal (623 m) en OBS de Westwijzer (626 m). Voor voortgezet onderwijs kun je naar het Amstelveen College (914 m) of het Hermann Wesselink College (1,3 km).

Hoe veilig is Bovenkerk?

Bovenkerk is een rustige buurt met 155 geregistreerde misdrijven in de CBS-data. Dat is relatief laag voor een stedelijke omgeving. De buurt heeft een matige stedelijkheidsgraad (3) en een omgevingsadressendichtheid van 1426 adressen per km².

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt aan de Noorddammerlaan, op loopafstand van een Albert Heijn (408 m) en een Coop (820 m). Ook een restaurant (400 m) en een park of plantsoen (400 m) zijn dichtbij. De huisartsenpraktijk is op 500 m.

Lunshof Makelaardij Amstelveen