Woning te koop: Bovenkerkerweg 27C, Amstelveen
Verkocht onder voorbehoud

Bovenkerkerweg 27C

Bovenkerk, Amstelveen

€ 1.570.000
Buurt Bovenkerk, AmstelveenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning met een A++++-energielabel

Deze hoekwoning uit 2024 ademt nieuwbouw: strakke lijnen, veel licht en een energielabel dat je niet vaak ziet. Met 214 m² woonoppervlak is er ruimte voor een gezin dat graag woont. De prijs van €1.570.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en de schaarste aan dit type woningen in Amstelveen.

Bovenkerk: rustig wonen in het groen

De buurt Bovenkerk is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. CBS-cijfers laten zien dat hier relatief veel gezinnen wonen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is die van een dorpse gemeenschap binnen de stad.

Dagelijkse boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die twee straten verder zit. Ook de Coop en PLUS zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Openbare Basisschool de Westwijzer, tien minuten lopen, of naar het Amstelveen College voor voortgezet onderwijs. De gemeente Amstelveen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden door één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.570.000
Prijs per m²€ 7.336
Woonoppervlakte214m²
Perceeloppervlakte146m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++++
BuurtBovenkerk
WijkBovenkerk - Westwijk Noord
GemeenteAmstelveen

Locatie

Bovenkerkerweg 27C, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Bovenkerk

Inwoners3.025
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Albert Heijn
Maalderij 31
264m
Coop
Lindenlaan 65-69
615m
PLUS
van der Hooplaan 180
833m

Scholen

45 binnen 5 km

Amstelveen College - Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Amstelveen
Voortgezet onderwijs · 1690 leerlingen
547m
Openbare Basisschool de Westwijzer
Basisonderwijs · 282 leerlingen
833m
Amsteltaal
Basisonderwijs · 119 leerlingen
886m

Veelgestelde vragen

Over Bovenkerkerweg 27C, Amstelveen

Welk energielabel heeft Bovenkerkerweg 27C?

De woning aan Bovenkerkerweg 27C in Amstelveen heeft energielabel A++++.

Is €1.570.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.570.000 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 214 m² met een A++++-energielabel in Amstelveen. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel is extreem zuinig, wat op termijn lagere energiekosten betekent.

Hoe is de bereikbaarheid van Bovenkerk?

Bovenkerk ligt in het zuiden van Amstelveen, met goede verbindingen naar Amsterdam en Schiphol. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,2 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is 1426, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?