Tussenwoning te koop: Roelofsbeldstraat 14, Deventer
KopenDeventerTussenwoningenRoelofsbeldstraat 14

Roelofsbeldstraat 14

Rode Dorp, Deventer

€ 600.000
Buurt Rode Dorp, DeventerBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 169m²
30% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in het Rode Dorp

Deze tussenwoning aan de Roelofsbeldstraat in Deventer valt op door zijn royale woonoppervlak van 169 m², dat is 30% groter dan het buurtgemiddelde. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. Met een vraagprijs van €600.000 is de woning aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Deventer.

De buurt: Rode Dorp

Het Rode Dorp is een levendige wijk met veel eengezinswoningen (83% van de woningvoorraad). De buurt telt ruim 2.500 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien. De buurt Rode Dorp heeft een zeer hoge stedelijkheidsgraad, met veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in een paar minuten naar de Deventer Montessori School of Evangelisch Kindcentrum De Olijfboom, beide op zo'n 400 meter. Voor de dagelijkse boodschappen zijn Albert Heijn en Jumbo om de hoek, op 7 à 8 minuten lopen. Ook een park of plantsoen vind je twee straten verder. De gemeente Deventer biedt verder een ruim aanbod aan restaurants en culturele voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Postma Makelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 600.000
Prijs per m²€ 3.550
Woonoppervlakte169m²
Perceeloppervlakte194m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtRode Dorp
WijkVoorstad
GemeenteDeventer

Locatie

Roelofsbeldstraat 14, Deventer

Buurt statistieken

Gegevens uit Rode Dorp

Inwoners2.525
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Rode Dorp

Woningvoorraad1.213
Gem. WOZ-waarde€ 244.000
Koopwoningen36%
Huurwoningen64%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Albert Heijn
Johannes van Vlotenlaan 1
690m
Jumbo
Constantijn Huygensstraat 2
752m
Ekoplaza
Smedenstraat 106-108
969m

Scholen

47 binnen 5 km

Deventer Montessori School
Basisonderwijs · 305 leerlingen
388m
Evangelisch Kindcentrum De Olijfboom
Basisonderwijs · 226 leerlingen
397m
Pvo Deventer voor havo en vwo
Voortgezet onderwijs · 310 leerlingen
443m

Veelgestelde vragen

Over Roelofsbeldstraat 14, Deventer

Welk energielabel heeft Roelofsbeldstraat 14?

De woning aan Roelofsbeldstraat 14 in Deventer heeft energielabel A.

Is €600.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €600.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€479.100) en ook boven de maximale vraagprijs van andere koopwoningen (€495.000). Wel is de woning met 169 m² aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde van 130 m², en heeft het energielabel A. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe groot is de woning en het perceel?

De woning heeft een woonoppervlak van 169 m² en een perceel van 194 m². Dat is ruim boven het gemiddelde in de buurt, waar koopwoningen gemiddeld 130 m² groot zijn.