Tussenwoning te koop: Roerdomplaan 28, Aalsmeer
Onder bod
KopenAalsmeerTussenwoningenRoerdomplaan 28

Roerdomplaan 28

Hornmeer, Aalsmeer

€ 548.000
Buurt Hornmeer, AalsmeerBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 123m²
123m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Roerdomplaan in Aalsmeer staat in een rustige, groene straat. Met 123 m² woonoppervlak en een perceel van 154 m² is er binnen en buiten volop ruimte. De woning uit 1972 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De prijs van €548.000 is marktconform voor tussenwoningen in Aalsmeer.

Buurt Hornmeer: rustig en groen

Hornmeer is een rustige woonbuurt in Aalsmeer, met veel groen en water in de omgeving. De buurt telt zo'n 2.720 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen (96%). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel gezinnen, maar ook een aanzienlijk deel 65-plussers. De buurt Hornmeer is een fijne plek voor wie van rust houdt.

Dagelijks leven in de straat

De Roerdomplaan ligt in een rustige woonwijk, maar voorzieningen zijn dichtbij. Op loopafstand (om de hoek) vind je supermarkt Hoogvliet voor dagelijkse boodschappen. Ook Jumbo is op tien minuten lopen bereikbaar. Voor kinderen zijn er scholen in de buurt: IKC Triade (basisonderwijs) zit twee straten verder, en Yuverta mavo Aalsmeer (voortgezet onderwijs) is op loopafstand. De gemeente Aalsmeer biedt verder voldoende voorzieningen zoals parken en restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarskantoor Mantel BV op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 548.000
Prijs per m²€ 4.455
Woonoppervlakte123m²
Perceeloppervlakte154m²
Bouwjaar1972
EnergielabelB
BuurtHornmeer
WijkAalsmeer
GemeenteAalsmeer

Locatie

Roerdomplaan 28, Aalsmeer

Buurt statistieken

Gegevens uit Hornmeer

Inwoners2.720
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Hoogvliet
Beethovenlaan 52
296m
Jumbo
Ophelialaan 124
951m
Lidl
Stationsweg 6
1464m

Scholen

25 binnen 5 km

IKC Triade
Basisonderwijs · 397 leerlingen
296m
Yuverta mavo Aalsmeer
Voortgezet onderwijs · 419 leerlingen
717m
Yuverta vmbo Aalsmeer
Voortgezet onderwijs · 537 leerlingen
944m

Veelgestelde vragen

Over Roerdomplaan 28, Aalsmeer

Welk energielabel heeft Roerdomplaan 28?

De woning aan Roerdomplaan 28 in Aalsmeer heeft energielabel B.

Is €548.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €548.000 is marktconform voor een tussenwoning van 123 m² met energielabel B in Aalsmeer. De woning verkeert in een goede staat en heeft een ruim perceel. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Hornmeer om in te wonen?

Hornmeer is een rustige, groene woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt is gemengd qua leeftijd, met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten en scholen, en het is er veilig.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het huis redelijk zuinig is qua energieverbruik. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met een lager label, maar het is niet zo zuinig als nieuwbouw.