Tussenwoning te koop: Rozemarijn 17, Monster
Verkocht onder voorbehoud
KopenWestlandTussenwoningenRozemarijn 17

Rozemarijn 17

Kleine Geest en Molenwijk, Westland

€ 470.000
Buurt Kleine Geest en Molenwijk, MonsterBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Rozemarijn in Monster ademt de sfeer van een fijne, groene woonwijk. Met 119 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 116 vierkante meter is er volop ruimte voor een gezin. Het huis uit 1971 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €470.000 is marktconform voor tussenwoningen in Westland.

De buurt: Kleine Geest en Molenwijk

De buurt Kleine Geest en Molenwijk is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is een buurt waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige buurt met weinig criminaliteit.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, die om de hoek ligt op 579 meter. Ook de Jumbo en Hoogvliet zijn op loopafstand, beide op 643 meter. Voor de kinderen zijn er diverse basisscholen in de buurt, zoals Christelijke Basisschool De Blinkerd op 326 meter en de Eerste Westlandse Montessorischool op 489 meter. De gemeente Westland biedt een complete omgeving met alle voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Westland Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 470.000
Prijs per m²€ 3.950
Woonoppervlakte119m²
Perceeloppervlakte116m²
Bouwjaar1971
EnergielabelC
BuurtKleine Geest en Molenwijk
WijkMonster
GemeenteWestland

Locatie

Rozemarijn 17, Monster

Buurt statistieken

Gegevens uit Kleine Geest en Molenwijk

Inwoners3.350
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Lidl
Van Brederodestraat 19
579m
Jumbo
Molenstraat 9C
643m
Hoogvliet
Molenstraat 46
643m

Scholen

39 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Blinkerd
Basisonderwijs · 321 leerlingen
326m
De Strandwacht, school verbonden aan het Pedologisch Instituut
Speciaal onderwijs · 59 leerlingen
385m
Eerste Westlandse Montessorischool
Basisonderwijs · 382 leerlingen
489m

Veelgestelde vragen

Over Rozemarijn 17, Monster

Welk energielabel heeft Rozemarijn 17?

De woning aan Rozemarijn 17 in Monster heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €470.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €470.000 is marktconform voor een tussenwoning van 119 m² in Monster. De woning heeft energielabel C en een perceel van 116 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. Het is een redelijke prijs voor een woning in deze staat en locatie.

Hoe is de buurt Kleine Geest en Molenwijk om in te wonen?

Kleine Geest en Molenwijk is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt is veilig met weinig criminaliteit. Er wonen veel gezinnen, wat bijdraagt aan een prettige sfeer. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 11,7 kilometer afstand. Dit is relatief ver, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of de auto. De buurt is wel goed bereikbaar via de weg.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse basisscholen op loopafstand, zoals Christelijke Basisschool De Blinkerd (326 m) en de Eerste Westlandse Montessorischool (489 m). Voor voortgezet onderwijs moet je reizen naar een school op 3,5 km afstand.

Hoe is de energielabel C te duiden?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is. Het is een gemiddeld label voor een woning uit 1971. Je kunt verwachten dat de energiekosten meevallen, maar het is niet zo zuinig als nieuwbouwwoningen met label A.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Lidl is het dichtstbij op 579 meter, gevolgd door Jumbo en Hoogvliet op 643 meter. Ook de Aldi is op 687 meter te vinden. Je kunt dus gemakkelijk lopend boodschappen doen.