Tussenwoning te koop: Schaarbeekstraat 47, Amsterdam
KopenAmsterdamTussenwoningenSchaarbeekstraat 47

Schaarbeekstraat 47

Nieuw-Sloten-Zuidwest, Amsterdam

€ 849.000
Buurt Nieuw-Sloten-Zuidwest, AmsterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 141m²
141m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 371m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Nieuw-Sloten

Deze tussenwoning aan de Schaarbeekstraat voelt als een eigen plek in de stad. Met 141 vierkante meter woonoppervlak en een tuin van 119 vierkante meter is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1995 is goed onderhouden en ligt in een groene, rustige buurt. De vraagprijs van €849.000 is marktconform voor een tussenwoningen in Amsterdam van dit formaat.

Buurt Nieuw-Sloten-Zuidwest

Nieuw-Sloten-Zuidwest is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 2.100 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen woont. Het is een plek waar kinderen veilig kunnen spelen en buren elkaar kennen. De buurt Nieuw-Sloten-Zuidwest heeft een lage criminaliteit en een hoge koopwoningenquote van 95 procent.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (371 meter) of bij de Dirk (428 meter). Kinderen lopen naar Basisschool De Mijlpaal (497 meter) of Basisschool De Zevensprong (659 meter). In de avond wandel je naar het park of plantsoen op 200 meter afstand. De gemeente Amsterdam biedt alle stedelijke voorzieningen, maar hier geniet je van rust.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bleij Makelaardij o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 849.000
Prijs per m²€ 6.021
Woonoppervlakte141m²
Perceeloppervlakte119m²
Bouwjaar1995
BuurtNieuw-Sloten-Zuidwest
WijkSloten/Nieuw-Sloten
GemeenteAmsterdam

Locatie

Schaarbeekstraat 47, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Sloten-Zuidwest

Inwoners2.195
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

66 binnen 5 km

Albert Heijn
Belgieplein 107
371m
Dirk
Belgiëplein 106
428m
Albert Heijn
Pieter Calandlaan 212A
1210m

Scholen

117 binnen 5 km

Basisschool De Mijlpaal
Basisonderwijs · 359 leerlingen
497m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Driesprong
Speciaal onderwijs · 93 leerlingen
651m
Basisschool De Zevensprong
Basisonderwijs · 384 leerlingen
659m

Veelgestelde vragen

Over Schaarbeekstraat 47, Amsterdam

Is €849.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €849.000 is marktconform voor een tussenwoning van 141 m² met een perceel van 119 m² in Nieuw-Sloten-Zuidwest. De buurt heeft een hoog percentage koopwoningen (95%) en een lage criminaliteit, wat de prijs ondersteunt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar is goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 4,5 kilometer afstand, dus voor de trein ben je even onderweg. Boodschappen doe je bij de Albert Heijn of Dirk, beide op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Mijlpaal (497 meter) en Basisschool De Zevensprong (659 meter) zijn goede opties. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs, De Driesprong, op 651 meter. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 600 meter.

Wat voor soort buurt is Nieuw-Sloten-Zuidwest?

Nieuw-Sloten-Zuidwest is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (88% van de woningvoorraad). De buurt telt ruim 2.100 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit (42 misdrijven totaal). De omgevingsadressendichtheid is hoog (2505), maar de wijk voelt ruim door de parken.

Hoe groot is de tuin en het perceel?

Het perceel is 119 vierkante meter, waarvan een groot deel tuin. De exacte indeling van de tuin is niet bekend, maar bij een tussenwoning uit 1995 heb je vaak een achtertuin. De woning zelf is 141 m², verdeeld over meerdere verdiepingen.