Tussenwoning te koop: Schaesbergerstraat 108, Kerkrade
KopenKerkradeTussenwoningenSchaesbergerstraat 108

Schaesbergerstraat 108

Terwinselen, Kerkrade

€ 995.000
Buurt Terwinselen, KerkradeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 517m²
517m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning met karakter

Deze tussenwoning aan de Schaesbergerstraat in Kerkrade ademt geschiedenis. Met 517 m² woonoppervlak en een perceel van 610 m² is het een van de grotere woningen in de straat. De woning uit 1925 heeft energielabel C. De vraagprijs van €995.000 is aan de hoge kant, maar past bij de omvang. Bekijk ook andere tussenwoningen in Kerkrade.

Buurt Terwinselen

Terwinselen is een rustige woonbuurt in Kerkrade-West. De buurt telt 3.850 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele wijk zien met veel eengezinswoningen. De buurt Terwinselen is groen en heeft een dorps karakter.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Aldi of Albert Heijn, beide op ruim een kilometer afstand. Basisschool De Doorkijk zit om de hoek, op 261 meter. Voor de middelbare school moeten kinderen verder reizen, naar 4 kilometer. De gemeente Kerkrade biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Parkstad Makelaardij op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 1.925
Woonoppervlakte517m²
Perceeloppervlakte610m²
Bouwjaar1925
EnergielabelC
BuurtTerwinselen
WijkKerkrade-West
GemeenteKerkrade

Locatie

Schaesbergerstraat 108, Kerkrade

Buurt statistieken

Gegevens uit Terwinselen

Inwoners3.850
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Aldi
Carboonplein 16
1156m
Albert Heijn
Bautscherweg 43
1249m
Jumbo
Carboonplein 6
1265m

Scholen

50 binnen 5 km

Basisschool De Doorkijk
Basisonderwijs · 358 leerlingen
261m
Taalschool de WereldDelen
Basisonderwijs · 199 leerlingen
701m
Basisschool De Schakel
Basisonderwijs · 237 leerlingen
1058m

Veelgestelde vragen

Over Schaesbergerstraat 108, Kerkrade

Welk energielabel heeft Schaesbergerstraat 108?

De woning aan Schaesbergerstraat 108 in Kerkrade heeft energielabel C.

Is €995.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €995.000 is fors, maar de woning is met 517 m² ook uitzonderlijk groot. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en afwerking. De makelaar heeft geen recente verkoopcijfers in de buurt gedeeld.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Terwinselen, een wijk in Kerkrade. Het treinstation ligt op 3,6 km afstand. Met de auto ben je snel op de N281. De exacte reistijd naar het centrum van Kerkrade is niet vermeld, maar het is een paar minuten rijden.

Wat is de staat van het energielabel C?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Het is een gemiddeld label voor een woning uit 1925. Je kunt verwachten dat de stookkosten meevallen, maar precieze bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.