Vrijstaande woning te koop: Strijthagerweg 15, Landgraaf
KopenLandgraafVrijstaande woningenStrijthagerweg 15

Strijthagerweg 15

Mijnbuurt, Landgraaf

€ 1.100.000
Buurt Mijnbuurt, LandgraafBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 545m²
204% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 615 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 111 dagen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1914 staat in een groene, rustige omgeving in Landgraaf. Met 545 m² woonoppervlak en een perceel van 3980 m² is het een royale woning voor wie van ruimte houdt. De woning is authentiek en heeft veel potentie. De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Landgraaf.

De buurt Mijnbuurt

Mijnbuurt is een rustige woonwijk in Schaesberg, met veel eengezinswoningen en groen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Het schoon maar te veel werk busjes." De buurt heeft een gemiddelde score van 8,29. Het is een buurt waar veel gezinnen wonen en de inkomens zijn doorsnee. Meer weten over de buurt Mijnbuurt?

Leven in de straat

In de straat is het rustig, maar voor dagelijkse boodschappen ben je zo bij de Jumbo (om de hoek) of Albert Heijn (twee straten verder). Basisschool OBS Harlekijn zit naast de deur, en Basisschool De Schatgraver is op loopafstand. Ook een kinderdagverblijf en huisartsenpraktijk zijn dichtbij. De gemeente Landgraaf biedt verder alle voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dwars Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 september 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.100.000
Prijs per m²€ 2.018
Woonoppervlakte545m²
Perceeloppervlakte3980m²
Bouwjaar1914
BuurtMijnbuurt
WijkSchaesberg
GemeenteLandgraaf

Locatie

Strijthagerweg 15, Landgraaf

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Hennie
11-01-2026
Het schoon maar te veel werk busjes.

Hier mooi voor te wonen maar te weinig parkeerplaatsen en een gezin met veel te veel autos waar niet mee rijden En ze met elkaar over legen van hoe kan oplossen van plobleem.

Buurt statistieken

Gegevens uit Mijnbuurt

Inwoners1.990
Mannen49%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Mijnbuurt

Woningvoorraad839
Gem. WOZ-waarde€ 234.000
Koopwoningen76%
Huurwoningen24%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Jumbo
Hoofdstraat 146
868m
Albert Heijn
Prinssenstraat 52
1061m
Lidl
Zondagstraat 57
1661m

Scholen

56 binnen 5 km

OBS Harlekijn
Basisonderwijs · 412 leerlingen
83m
Basisschool De Schatgraver
Basisonderwijs · 430 leerlingen
928m
El Wahda Islamitische Basisschool
Basisonderwijs · 207 leerlingen
1545m

Veelgestelde vragen

Over Strijthagerweg 15, Landgraaf

Is €1.100.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.100.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde van €309.000, maar dat komt doordat deze woning met 545 m² veel groter is dan gemiddeld (179 m²). Ook het perceel van 3980 m² is uitzonderlijk. In de buurt worden vrijstaande woningen zelden aangeboden; er staan er nu 5 te koop. De prijs is marktconform voor een woning van dit formaat en deze staat.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 2,1 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. De woning ligt in een rustige buurt, maar voorzieningen als supermarkten en scholen zijn dichtbij. De Jumbo is op 868 meter, Albert Heijn op 1061 meter. De basisschool OBS Harlekijn zit op 83 meter.