Tussenwoning te koop: Scheldestraat 73, Vlissingen
KopenVlissingenTussenwoningenScheldestraat 73

Scheldestraat 73

Stadhuisplein en omgeving, Vlissingen

€ 349.000
Buurt Stadhuisplein en omgeving, VlissingenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 161m²
161m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 398m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

De woning

Deze tussenwoning aan de Scheldestraat ademt de sfeer van een klassieke stadswoning. Met 161 vierkante meter woonoppervlak en een eigen tuin is het een ruime woning in het centrum van Vlissingen. De woning uit 1927 heeft een authentieke uitstraling en is op het moment van schrijven te koop voor 349.000 euro. Dat is een marktconforme prijs voor een tussenwoningen in Vlissingen van dit formaat.

De buurt

De woning ligt in de buurt Stadhuisplein e.o., een stedelijke omgeving met 760 inwoners. De buurt kent veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks levendig. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (op 398 meter) of de Aldi twee straten verder (412 meter). Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Archipelschool De Branding (167 meter) en RK Basisschool St. Jozef (512 meter). De gemeente Vlissingen biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via M2 Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 349.000
Prijs per m²€ 2.168
Woonoppervlakte161m²
Perceeloppervlakte132m²
Bouwjaar1927
BuurtStadhuisplein en omgeving
WijkBinnenstad
GemeenteVlissingen

Locatie

Scheldestraat 73, Vlissingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Stadhuisplein en omgeving

Inwoners760
Mannen55%
Vrouwen44%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Aagje Dekenstraat 16
398m
Aldi
Glacisstraat 22C
412m
Jumbo
Hermesweg 25
1058m

Scholen

27 binnen 5 km

Archipelschool De Branding
Basisonderwijs · 119 leerlingen
167m
Iqra
Basisonderwijs · 43 leerlingen
470m
RK Basisschool St. Jozef
Basisonderwijs · 164 leerlingen
512m

Veelgestelde vragen

Over Scheldestraat 73, Vlissingen

Is 349.000 euro een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van 349.000 euro voor een tussenwoning van 161 m² in Vlissingen is marktconform. Het is een ruime woning met een eigen tuin, midden in de stad. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, dus het is goed om de prijs te relateren aan de staat en afwerking van het huis.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,2 kilometer afstand, dus voor de trein ben je aangewezen op een bus of fiets.

Wat voor type buurt is Stadhuisplein e.o.?

Het is een zeer stedelijke buurt met een hoge omgevingsadressendichtheid. Er wonen veel alleenstaanden en de bevolking is relatief jong. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, met vooral appartementen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Archipelschool De Branding (167 meter) en RK Basisschool St. Jozef (512 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je rekenen op een afstand van bijna 3 kilometer.