Tussenwoning te koop: Schout Offermanstraat 59, Roermond
Verkocht onder voorbehoud
KopenRoermondTussenwoningenSchout Offermanstraat 59

Schout Offermanstraat 59

Tegelarijeveld-Broekhin, Roermond

€ 300.000
Buurt Tegelarijeveld-Broekhin, RoermondBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Roermondse buurt

Deze tussenwoning aan de Schout Offermanstraat in Roermond heeft een woonoppervlak van 101 m² en een perceel van 185 m². Het huis uit 1972 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €300.000 is hoger dan het gemiddelde in de buurt, waar woningen voor gemiddeld €265.000 worden aangeboden. Bekijk ook andere tussenwoningen in Roermond.

De buurt Tegelarijeveld-Broekhin

De woning ligt in de buurt Tegelarijeveld-Broekhin, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van huishoudens. Ongeveer een derde van de woningen is koop, de rest huur. De buurt is matig stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 1008 adressen per km². Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die om de hoek ligt op 672 meter. Ook de Aldi en AH XL zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Vrijeschool Christophorus (556 meter) of Basisschool Neel (628 meter). Voor voortgezet onderwijs is BC Broekhin Roermond dichtbij, op 562 meter. De gemeente Roermond biedt verder voorzieningen zoals een park op 300 meter en een restaurant op 700 meter.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Jack Frenken makelaars en adviseurs op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 300.000
Prijs per m²€ 2.970
Woonoppervlakte101m²
Perceeloppervlakte185m²
Bouwjaar1972
EnergielabelC
BuurtTegelarijeveld-Broekhin
WijkMaasniel
GemeenteRoermond

Locatie

Schout Offermanstraat 59, Roermond

Buurt statistieken

Gegevens uit Tegelarijeveld-Broekhin

Inwoners2.165
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Tegelarijeveld-Broekhin

Woningvoorraad1.061
Gem. WOZ-waarde€ 222.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen66%

Supermarkten

15 binnen 5 km

PLUS
Beekweg 6
672m
Aldi
St. Wirosingel 164-174
756m
AH XL
Schaarbroekerweg 14
926m

Scholen

32 binnen 5 km

Vrijeschool Christophorus
Basisonderwijs · 122 leerlingen
556m
BC Broekhin Roermond
Voortgezet onderwijs · 1540 leerlingen
562m
Basisschool Neel
Basisonderwijs · 305 leerlingen
628m

Veelgestelde vragen

Over Schout Offermanstraat 59, Roermond

Welk energielabel heeft Schout Offermanstraat 59?

De woning aan Schout Offermanstraat 59 in Roermond heeft energielabel C.

Is €300.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €300.000 ligt boven het gemiddelde van €265.000 voor koopwoningen in de buurt. De gemiddelde prijs per m² is €2.477, terwijl deze woning €2.970 per m² kost. De woning is wel ruimer dan gemiddeld (101 m² vs. 107 m² gemiddeld). Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en exacte ligging.

Hoe is de buurt Tegelarijeveld-Broekhin om in te wonen?

De buurt heeft een matig stedelijk karakter met veel eengezinswoningen. Ongeveer 34% van de woningen is koop, de rest huur. Er wonen zowel gezinnen als alleenstaanden. De buurt is rustig, met een park op 300 meter en voldoende voorzieningen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het huis redelijk zuinig is, maar niet extreem. De stookkosten zullen gemiddeld zijn. In de buurt hebben alle koopwoningen (voor zover bekend) label C, dus het is gebruikelijk voor deze wijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen en een middelbare school op loopafstand. Vrijeschool Christophorus (basisonderwijs) ligt op 556 meter, Basisschool Neel op 628 meter, en BC Broekhin Roermond (voortgezet onderwijs) op 562 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Roermond ligt op 2,2 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een korte fietsrit. Vanaf daar kun je naar steden als Eindhoven en Maastricht reizen.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van snelwegen?

Roermond ligt nabij de A73, die richting Nijmegen en Venlo loopt. De woning bevindt zich in een woonwijk, dus snelweglawaai is waarschijnlijk beperkt.

Jack Frenken makelaars en adviseurs
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar