Tussenwoning te koop: Sportstraat 5, Coevorden
Onder bod
KopenCoevordenTussenwoningenSportstraat 5

Sportstraat 5

Binnenvree Buitenvree Pikveld, Coevorden

€ 262.500
Buurt Binnenvree Buitenvree Pikveld, CoevordenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een tussenwoning met karakter in Coevorden

Deze tussenwoning aan de Sportstraat 5 ademt de sfeer van de jaren vijftig, met een flinke tuin en een praktische indeling. Met 94 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 190 vierkante meter is er ruimte genoeg. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat je redelijk zuinig woont. De vraagprijs van €262.500 is marktconform voor tussenwoningen in Coevorden.

De buurt Binnenvree Buitenvree Pikveld

De woning ligt in de buurt Binnenvree Buitenvree Pikveld, een rustige woonwijk in Coevorden. De buurt telt ruim 3000 inwoners en kent een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien. Het is een buurt waar je elkaar nog kent.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn, die om de hoek ligt. De kinderen kunnen naar de Dr. Picardtschool of de Openbare Basisschool De Buitenvree, beide op loopafstand. Voor de middelbare school is Scholengemeenschap de Nieuwe Veste twee straten verder. Ook de Jumbo en Aldi zijn vlakbij. De gemeente Coevorden biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Naober Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 262.500
Prijs per m²€ 2.793
Woonoppervlakte94m²
Perceeloppervlakte190m²
Bouwjaar1956
EnergielabelC
BuurtBinnenvree Buitenvree Pikveld
WijkCoevorden
GemeenteCoevorden

Locatie

Sportstraat 5, Coevorden

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenvree Buitenvree Pikveld

Inwoners3.045
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
van Heutszsingel 6
772m
Jumbo
E D S Plein 3
1009m
Aldi
E D S Plein 2
1009m

Scholen

11 binnen 5 km

Scholengemeenschap de Nieuwe Veste voor Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 1086 leerlingen
294m
Sint Willibrordus
Basisonderwijs · 159 leerlingen
508m
Dr. Picardtschool
Basisonderwijs · 164 leerlingen
609m

Veelgestelde vragen

Over Sportstraat 5, Coevorden

Welk energielabel heeft Sportstraat 5?

De woning aan Sportstraat 5 in Coevorden heeft energielabel C.

Is €262.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €262.500 is marktconform voor een tussenwoning uit 1956 met 94 m² woonoppervlak en energielabel C in Coevorden. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt.

Hoe is de buurt Binnenvree Buitenvree Pikveld om in te wonen?

De buurt is rustig en heeft een mix van een- en meerpersoonshuishoudens. Er wonen veel gezinnen en ouderen. De voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij. Het is een fijne wijk om te wonen, met een park op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation van Coevorden ligt op 2,4 kilometer afstand. Dat is ongeveer 30 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. Vanaf daar kun je naar bestemmingen als Emmen en Zwolle reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Dr. Picardtschool (508 m) en Openbare Basisschool De Buitenvree (609 m). Ook is er een middelbare school, Scholengemeenschap de Nieuwe Veste, op 294 meter afstand.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1956?

Een woning uit 1956 kan wat onderhoud vergen, denk aan het dak, de kozijnen of de installaties. Het energielabel C is redelijk, maar je kunt overwegen om te isoleren voor een lagere energierekening.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De buurt heeft een matige stedelijkheidsgraad (3 op een schaal van 5). De omgevingsadressendichtheid is 1129 adressen per km². Dat betekent dat het rustig wonen is, maar met voldoende voorzieningen in de buurt.

Naober Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.