Tussenwoning te koop: Staringstraat 25, Nijmegen
KopenNijmegenTussenwoningenStaringstraat 25

Staringstraat 25

Stadscentrum, Nijmegen

€ 840.000
Buurt Stadscentrum, NijmegenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 229m²
179% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 222m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
45% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

In het hart van Nijmegen

Deze tussenwoning aan de Staringstraat ademt de sfeer van een klassiek stadscentrum. Met 229 m² woonoppervlak is het een royale woning, gebouwd in 1923 en voorzien van energielabel D. De vraagprijs van €840.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan grote woningen in het centrum. Kijk ook naar andere tussenwoningen in Nijmegen voor een vergelijking.

Buurt Stadscentrum

De buurt Stadscentrum is dichtbevolkt en bruisend. Op basis van vier beoordelingen geven bewoners een 6,07. Een bewoner zegt: "Het is prettig om in het centrum te wonen. Dichtbij alles wat je nodig hebt." Een ander noemt het "Bruisend" maar merkt op: "Wel veel daklozen daar." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,3.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je brood bij Albert Heijn, om de hoek op twee straten verder. Ook Ekoplaza en PLUS zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is OBS De Buut op tien minuten lopen, en het Karel de Grote College ligt twee straten verder. De gemeente Nijmegen biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hans Janssen Makelaars Nijmegen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 840.000
Prijs per m²€ 3.668
Woonoppervlakte229m²
Perceeloppervlakte167m²
Bouwjaar1923
EnergielabelD
BuurtStadscentrum
WijkNijmegen-Centrum
GemeenteNijmegen

Locatie

Staringstraat 25, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 4 bewoners

5.3
Willem
01-03-2025
Stadcebtrum

Het is prettig om in het centrum te wonen. Dichtbij alles wat je nodig hebt. Alleen vaak afval op de grond. Verder is het allemaal wel goed geregeld met hoe het afval word opgehaald enzo. Mag wat meer gedaan worden aan de zwervers die er nogal veel zijn, veroorzaken soms een beetje overlast doordat ze altijd aan het bedelen zijn in het centrum. Vooral rond Molenpoort is het erg. Mag best wat meer ingegrepen worden wat mij betreft. Niet fijn als je niet kan lopen zonder aangesproken te worden voor kleingeld. Ke ziet wel vrij vaak politie en handhaving in de buurt maar het zou nog wel wat meer mogen. onderwijs is niet echt in de buurt. Het is erg bereikbaar met het ov, fietsen is soms wat moeilijk aangezien iedereen op straat wandelt in het centrum, ook buiten voetgangersgebieden (molenstraat en zierikstraat). Kleine irritatie soms.

6.5
Ids
13-06-2024
Bruisend

Ik woon in een studentenhuis met 8 fijne huisgenoten, redelijk fatsoenlijk huis alleen last van muizen. Albert heijn om de hoek. Wel veel daklozen daar. Ook is mijn fiets een keer gevandaliseerd. Verder veel voorzieningen en fijne maar kleine parken

6.1
Yanno
12-06-2024
Goed

Veel last van bepaalde mensen

6.4
Sus
14-05-2024
Handig, maar niet altijd prettig

Soms niet veilig

Buurt statistieken

Gegevens uit Stadscentrum

Inwoners9.990
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Stadscentrum

Woningvoorraad4.193
Gem. WOZ-waarde€ 350.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen74%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Albert Heijn
van Schevichavenstraat 3
222m
Ekoplaza
Ziekerstraat 79
343m
PLUS
Passage Molenpoort 28
456m

Scholen

65 binnen 5 km

Karel de Grote College
Voortgezet onderwijs · 786 leerlingen
414m
Foooocus Nijmegen
Speciaal onderwijs · 11 leerlingen
448m
OBS De Buut
Basisonderwijs · 170 leerlingen
574m

Veelgestelde vragen

Over Staringstraat 25, Nijmegen

Welk energielabel heeft Staringstraat 25?

De woning aan Staringstraat 25 in Nijmegen heeft energielabel D.

Is €840.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €840.000 ligt boven de mediaan van €395.000 in de buurt, maar dat komt doordat deze woning met 229 m² veel groter is dan het gemiddelde (100 m²). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €7.375, wat voor deze woning neerkomt op circa €3.668 per m², relatief gunstig. Verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €355.967 weg, maar die zijn doorgaans kleiner.

Hoe is het energielabel D te duiden?

Energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 1923. In de buurt heeft 20,7% van de koopwoningen label D of lager, terwijl 55,1% label A, B of C heeft. Dit betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een modernere woning, maar het is niet uitzonderlijk voor een woning van deze leeftijd.

Wat valt er te zeggen over de veiligheid in de buurt?

In de buurt Stadscentrum zijn 3.233 misdrijven geregistreerd, wat hoog is voor een stadscentrum. Bewoners noemen overlast van daklozen en zwerfafval. Wel is er regelmatig politie en handhaving zichtbaar. Het is een levendige omgeving waar je rekening moet houden met stedelijke drukte.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,0 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt is goed bereikbaar met het OV, zoals bewoners aangeven. Fietsen in het centrum kan soms lastig zijn vanwege voetgangers op straat.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft alles binnen handbereik. Een grote supermarkt (Albert Heijn) zit op 0,3 km, om de hoek. Ook zijn er meerdere scholen, parken en restaurants op loopafstand. De bibliotheek en huisartsenpraktijk zijn ook dichtbij.

Hoe groot is de kans op overlast van studenten?

De buurt heeft veel jonge mensen: 37% is tussen 15 en 25 jaar, en 45% tussen 25 en 45 jaar. Er wonen veel studenten, wat levendigheid maar ook geluidsoverlast kan geven. Een bewoner in een studentenhuis meldt last van muizen en vandalisme aan fietsen.