Tussenwoning te koop: Steenberg 67, Bocholtz
KopenSimpelveldTussenwoningenSteenberg 67

Steenberg 67

Bocholtz, Simpelveld

€ 279.000
Buurt Bocholtz, BocholtzBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 257m²
68% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 555 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 81 dagen
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Bocholtz

Deze tussenwoning uit 1930 heeft een woonoppervlak van 257 m², flink wat ruimte voor een gezin of wie graag veel vierkante meters heeft. Het energielabel is E, dus je kunt verwachten dat de stookkosten aan de hogere kant zijn. De woning staat te koop voor € 279.000, een prijs die aan de hoge kant is vergeleken met andere tussenwoningen in Simpelveld.

Bocholtz: een dorpse gemeenschap

Bocholtz is een rustig dorp met een hechte gemeenschap. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners het een 6,88. Een bewoner zegt: "Rustige en dorpse omgeving, aardige mensen en ook behulpzaam. Er is alleen niet veel hier in het dorp." Een ander noemt het "Altijd leuk en gezellig." De buurt telt veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens, en de sfeer is overwegend dorps. Meer over de buurt Bocholtz.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook zijn er andere supermarkten zoals Aldi en Lidl op fietsafstand. Basisschool Bocholtz is twee straten verder. Het dorp heeft een paar cafés en een frituur, maar voor uitgebreidere voorzieningen ben je aangewezen op omliggende plaatsen. De gemeente Simpelveld is verantwoordelijk voor het beheer van de openbare ruimte.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Aquina Hollandes Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 november 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 279.000
Prijs per m²€ 1.086
Woonoppervlakte257m²
Perceeloppervlakte397m²
Bouwjaar1930
EnergielabelE
BuurtBocholtz
WijkBocholtz
GemeenteSimpelveld

Locatie

Steenberg 67, Bocholtz

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

7.1
Margery
23-11-2025
Dorps rustig

Rustige en dorpse omgeving, aardige mensen en ook behulpzaam. Er is alleen niet veel hier in het dorp. De plus, frituur, kapsalon, paar café meer niet

6.3
Bocheserjong
07-02-2025
Achtergestelde gemeente

Al bijna 30 jaar wonend in Bocholtz, maar met elk voorbijgaand jaar, gaat het dorp achteruit. De gemeente Simpelveld stelt ondanks het grotere formaat van Bocholtz, altijd Simpelveld voorop. Weinig tot geen nieuwe woningen, 0 voorzieningen buiten een verwaarloosde supermarkt en wat afhaal tentjes, groen wordt matig onderhouden en er wordt niks gedaan aan de verloedering van sommige wijken.

7.3
Timo
18-12-2024
Het plein van plezier

Altijg leuk en gezellig

Buurt statistieken

Gegevens uit Bocholtz

Inwoners4.135
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Bocholtz

Woningvoorraad2.122
Gem. WOZ-waarde€ 230.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Gasthof 2
626m
PLUS
Kloosterplein 27
2093m
Aldi
Marktstraat 1
2199m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool Bocholtz
Basisonderwijs · 305 leerlingen
732m
Basisschool de Meridiaan
Basisonderwijs · 323 leerlingen
2658m
Basisschool de Spoorzoeker
Basisonderwijs · 289 leerlingen
3745m

Veelgestelde vragen

Over Steenberg 67, Bocholtz

Welk energielabel heeft Steenberg 67?