Tussenwoning te koop: Stuivenes 5, Rhenen
KopenRhenenTussenwoningenStuivenes 5

Stuivenes 5

Achterberg West, Rhenen

€ 474.500
Buurt Achterberg West, RhenenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
PLUS op 146m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning uit 2006 staat in Achterberg West, een dorpse buurt in Rhenen. Met 110 m² woonoppervlak en een perceel van 173 m² is het een fijn gezinshuis. De woning heeft energielabel A+, wat betekent dat hij zeer zuinig is. De prijs van €474.500 is marktconform voor tussenwoningen in Rhenen.

De buurt Achterberg West

Achterberg West is een kleine, rustige buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen vooral gezinnen en ouderen, en de sfeer is dorps. De buurt Achterberg West heeft weinig voorzieningen, maar de rust wordt gewaardeerd. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Het dagelijks leven

Voor boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook zijn er andere supermarkten op loopafstand. De W Teellinckschool voor Basisonderwijs ligt naast de deur. Andere basisscholen zijn ook dichtbij. De gemeente Rhenen biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 2,2 km.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zonnenberg Makelaardij B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 474.500
Prijs per m²€ 4.314
Woonoppervlakte110m²
Perceeloppervlakte173m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA+
BuurtAchterberg West
WijkAchterberg
GemeenteRhenen

Locatie

Stuivenes 5, Rhenen

Buurt statistieken

Gegevens uit Achterberg West

Inwoners460
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Schoneveld 35
146m
Aldi
Achterbergsestraatweg 25
1843m
Albert Heijn
M.W. van de Waalstraat 2
1908m

Scholen

21 binnen 5 km

W Teellinckschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 148 leerlingen
23m
Basisschool Erica
Basisonderwijs · 269 leerlingen
929m
Montessori Basisschool Rhenen
Basisonderwijs · 60 leerlingen
1193m

Veelgestelde vragen

Over Stuivenes 5, Rhenen

Welk energielabel heeft Stuivenes 5?

De woning aan Stuivenes 5 in Rhenen heeft energielabel A+.

Is €474.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €474.500 is marktconform voor een tussenwoning uit 2006 met 110 m² woonoppervlak en energielabel A+ in Achterberg West. De woning heeft een perceel van 173 m² en is energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Achterberg West, een rustige buurt in Rhenen. Het treinstation is op 2,2 km afstand, dus met de fiets of auto goed te doen. De dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) is op 146 meter, en basisscholen zijn op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (340), wat duidt op een rustige omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?