Tussenwoning te koop: Swier 34, Wijnandsrade
Verkocht onder voorbehoud

Swier 34

Swier, Beekdaelen

€ 348.000
Buurt Swier, WijnandsradeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 210m²
210m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in het rustige Wijnandsrade

Deze tussenwoning aan de Swier 34 in Wijnandsrade ademt karakter met een bouwjaar van 1900. Met 210 m² woonoppervlak en een perceel van 410 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel F, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €348.000 is marktconform voor tussenwoningen in Beekdaelen.

De buurt Swier

Swier is een kleine, rustige buurt met 305 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen en de sfeer is dorps. De buurt Swier kenmerkt zich door een hoog percentage eengezinswoningen (97%) en veel koopwoningen (82%).

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 1,8 km of Aldi op 1,8 km. Basisschool Stefanus ligt op 10 minuten lopen, en Basisschool De Bolster op 15 minuten. De gemeente Beekdaelen biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op rijafstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ovida makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 348.000
Prijs per m²€ 1.657
Woonoppervlakte210m²
Perceeloppervlakte410m²
Bouwjaar1900
EnergielabelF
BuurtSwier
WijkWijnandsrade
GemeenteBeekdaelen

Locatie

Swier 34, Wijnandsrade

Buurt statistieken

Gegevens uit Swier

Inwoners305
Mannen54%
Vrouwen48%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Jumbo
Markt 21
1805m
Aldi
Stationstraat 7
1838m
SPAR express
Van Eynattenweg 1
2197m

Scholen

25 binnen 5 km

Bs Stefanus
Basisonderwijs · 105 leerlingen
960m
Basisschool De Bolster
Basisonderwijs · 288 leerlingen
1527m
Mgr. Hanssen
Speciaal onderwijs · 390 leerlingen
2285m

Veelgestelde vragen

Over Swier 34, Wijnandsrade

Welk energielabel heeft Swier 34?

De woning aan Swier 34 in Wijnandsrade heeft energielabel F.

Is €348.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €348.000 is marktconform voor een tussenwoning van 210 m² in Wijnandsrade. Het energielabel F kan invloed hebben op de maandlasten, maar de ruime oppervlakte en het perceel van 410 m² maken het een interessante optie.

Wat betekent energielabel F voor mijn energiekosten?

Energielabel F duidt op een woning die niet goed geïsoleerd is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label. Het is goed om te weten dat je met investeringen in isolatie het label kunt verbeteren.

Hoe is de bereikbaarheid van Wijnandsrade?

Wijnandsrade is een dorp in de gemeente Beekdaelen. Het treinstation ligt op 2,3 km afstand, wat handig is voor reizen naar omliggende steden. De auto is vaak nodig voor dagelijkse verplaatsingen.

Zijn er scholen in de buurt?