Tussenwoning te koop: Tielerwaard 129, Rotterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenRotterdamTussenwoningenTielerwaard 129

Tielerwaard 129

Groot IJsselmonde, Rotterdam

€ 389.500
Buurt Groot IJsselmonde, RotterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Tielerwaard 129 in Rotterdam-IJsselmonde voelt als een eigen plek in de stad. Met 87 m² woonoppervlak en een perceel van 124 m² is er voldoende ruimte voor een gezin. De woning uit 1990 is solide gebouwd en heeft een energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De vraagprijs van €389.500 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€321.721), maar past bij de populariteit van tussenwoningen in Rotterdam.

Buurt Groot IJsselmonde

Groot IJsselmonde is een levendige wijk met bijna 30.000 inwoners. Bewoners omschrijven het als een 'dorp in een grote stad': gezellig en behulpzaam. Een bewoner zegt: 'Indien nodig helpen mensen elkaar. Het is een dorp in een grote stad.' Een ander noemt de goede winkels en bereikbaarheid, maar vindt het betaald parkeren jammer. De buurt heeft een mix van leeftijden, met veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens. De buurt Groot IJsselmonde scoort een 7,3 op basis van 15 beoordelingen.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar basisschool Kindcentrum IJsselmonde, om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen zijn Lidl en Albert Heijn op loopafstand, twee straten verder. Ook Jumbo en Dirk zijn dichtbij. Het Olympia College voor voortgezet onderwijs ligt op tien minuten lopen. Het park of plantsoen is naast de deur. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van der Wiel Makelaardij & Taxaties.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt31 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 389.500
Prijs per m²€ 4.477
Woonoppervlakte87m²
Perceeloppervlakte124m²
Bouwjaar1990
EnergielabelA
BuurtGroot IJsselmonde
WijkIJsselmonde
GemeenteRotterdam

Locatie

Tielerwaard 129, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 15 bewoners

7.1
M.j. van Maarschalkerwaard- van Loon
26-01-2026
Dorpje in een grote stad

Gezellig. Ken veel mensen in de buurt .

7.9
M. J van Maarschalkerwaard
21-01-2026
Een dorpgemeenschap in een grote stad

Indien nodig helpen mensen elkaar. Het is een dorp in een grote stad.Indien nodig doen mensen boodschappenvoor elkaar.

7.4
Martin Dollee
12-01-2026
Ervaring IJsselmonde

Goed wonen in deze buurt ivm vele winkels goede buren en goede bereikbaarheid. Jammer dat het parkeren betaald is geworden.

7.5
Teddy
07-09-2025
Groen

Oud IJsselmonde is een groene buurt met veel oudere bewoners .Mensen zijn vriendelijk en behulpzaam. Het is niet echt veilig hier bijvoorbeeld park de twee heuvelen is totaal niet verlicht en lopen veel vreemde mensen rond .In de wijk is veel.zwerfaval en worden gemeentelijke vuilnisbakken weing verschoond waardoor er best veel ongedierte rond loopt

6.1
Ron de Bruijn
04-08-2025
Best prima

Is het best te omschrijven als multicultureel, waarbij de meeste mensen op zichzelf lijken. Als je een praatje maakt is men verrast. De saamhorigheid kan vele malen beter maar daar wordt hard aan gewerkt. Ik heb het best naar mijn zin hier. Qua veiligheid zie ik best vaak politie patrouilleren, 2 winkelcentra op loopafstand, bus en tram voor de deur. De hygiëne valt tegen met name vuil wat op straat gedumpt wordt. Het groen verwilderd zg voor de insecten, is je reinste besparing op de groenvoorziening.

8.1
Bevalt goed
12-07-2025
Gezellig

Ik woon er graag

Buurt statistieken

Gegevens uit Groot IJsselmonde

Inwoners29.660
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Groot IJsselmonde

Woningvoorraad14.277
Gem. WOZ-waarde€ 246.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen66%

Supermarkten

55 binnen 5 km

Lidl
Keizerswaard 75
512m
Albert Heijn
Keizerswaard 33
567m
Jumbo
Keizerswaard 63
567m

Scholen

144 binnen 5 km

Olympia College
Voortgezet onderwijs · 427 leerlingen
323m
Koninklijke Visio Onderwijs Rotterdam
Speciaal onderwijs · 112 leerlingen
398m
Kindcentrum IJsselmonde
Basisonderwijs · 368 leerlingen
462m

Veelgestelde vragen

Over Tielerwaard 129, Rotterdam

Welk energielabel heeft Tielerwaard 129?

De woning aan Tielerwaard 129 in Rotterdam heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €389.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in Groot IJsselmonde (€321.721) en de mediaan (€320.000). Wel is de gemiddelde prijs per m² in de buurt €3.657, wat bij 87 m² neerkomt op €318.159. De woning is dus aan de dure kant, maar dat kan komen door de staat, ligging of vraag. Vergelijk met andere tussenwoningen in Rotterdam om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is de buurt Groot IJsselmonde om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 7,3 en noemen het een 'dorp in een grote stad': gezellig, met veel sociale controle en hulpvaardige buren. Er zijn veel winkels en goede bereikbaarheid, al wordt betaald parkeren als minpunt genoemd. De buurt heeft een mix van gezinnen, alleenstaanden en ouderen, met veel voorzieningen op loopafstand.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je basisschool Kindcentrum IJsselmonde (462 m) en voortgezet onderwijs Olympia College (323 m). Ook zijn er scholen voor speciaal onderwijs, zoals Koninklijke Visio Onderwijs Rotterdam. De afstanden zijn kort, dus kinderen kunnen lopend of fietsend naar school.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Lidl (512 m), Albert Heijn (567 m), Jumbo (567 m) en Dirk (625 m). Ook PLUS is binnen 750 m. Je kunt dus gemakkelijk dagelijkse boodschappen doen zonder auto.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,1 km afstand, dus ongeveer 25 minuten lopen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is redelijk zuinig: je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij label D of lager. In de buurt heeft 42% van de woningen een label D of lager, dus deze woning scoort bovengemiddeld.