Tussenwoning te koop: Van Tetterodestraat 38, Tilburg
KopenTilburgTussenwoningenVan Tetterodestraat 38

Van Tetterodestraat 38

Quirijnstok Noord-West, Tilburg

€ 360.000
Buurt Quirijnstok Noord-West, TilburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 131m²
131m² woonoppervlakte
Lidl op 112m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Tilburgse buurt

Deze tussenwoning aan de Van Tetterodestraat 38 ademt de sfeer van een jarenzeventigwijk: ruim opgezet, met een flinke tuin en een praktische indeling. Met 131 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 234 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de isolatie redelijk is maar niet top. Voor 360.000 euro is dit een marktconforme prijs vergeleken met andere tussenwoningen in Tilburg.

Quirijnstok Noord-West: een groene, rustige wijk

De woning ligt in de buurt Quirijnstok Noord-West, een wijk met veel eengezinswoningen en groen. De buurt telt ruim 1000 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen woont. Het is er rustig en kindvriendelijk, met een park of plantsoen op twee straten verder. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers: de buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 en veel koopwoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl, die om de hoek zit. Ook Albert Heijn, Nettorama en Jumbo zijn op loopafstand. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt: Basisschool Den Hazennest op twee straten verder, en Openbare Basisschool de Sleutel en Basisschool Stelaertshoeve op vijf minuten lopen. Het voortgezet onderwijs is iets verder, maar nog steeds goed bereikbaar. De gemeente Tilburg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via CORPOwonen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 360.000
Prijs per m²€ 2.748
Woonoppervlakte131m²
Perceeloppervlakte234m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtQuirijnstok Noord-West
WijkQuirijnstok
GemeenteTilburg

Locatie

Van Tetterodestraat 38, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Quirijnstok Noord-West

Inwoners1.070
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Lidl
Kreverplein 1B
112m
Albert Heijn
Wagnerplein 52
886m
Nettorama
Wagnerplein 40
941m

Scholen

55 binnen 5 km

Basisschool Den Hazennest
Basisonderwijs · 381 leerlingen
294m
Openbare Basisschool de Sleutel
Basisonderwijs · 204 leerlingen
323m
Basisschool Stelaertshoeve
Basisonderwijs · 400 leerlingen
323m

Veelgestelde vragen

Over Van Tetterodestraat 38, Tilburg

Welk energielabel heeft Van Tetterodestraat 38?

De woning aan Van Tetterodestraat 38 in Tilburg heeft energielabel C.

Is 360.000 euro een eerlijke prijs voor deze woning?

De vraagprijs van 360.000 euro voor een tussenwoning uit 1973 met 131 m² woonoppervlak en een perceel van 234 m² is marktconform. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning van deze leeftijd. Of de prijs precies past bij jouw budget hangt af van je financiële situatie.

Hoe is de buurt Quirijnstok Noord-West om in te wonen?

Quirijnstok Noord-West is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een park op loopafstand en is kindvriendelijk. Het is niet heel dichtbevolkt, met een omgevingsadressendichtheid van 1863 adressen per vierkante kilometer. De meeste voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,7 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de auto of een kwartier met de fiets.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool Den Hazennest zit op 294 meter, Openbare Basisschool de Sleutel en Basisschool Stelaertshoeve op 323 meter. Voor voortgezet onderwijs is 2College Cobbenhagenlyceum op 835 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1973?

Het energielabel C geeft aan dat de isolatie redelijk is, maar niet nieuw. Vraag de verkoper naar de onderhoudshistorie.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De buurt Quirijnstok Noord-West heeft een stedelijkheidsgraad van 2 op een schaal van 1 tot 5, waarbij 1 zeer sterk stedelijk is. Dat betekent dat het matig stedelijk is: er is voldoende voorzieningen, maar het is niet druk. De omgevingsadressendichtheid is 1863, wat onder de grens van 2000 voor sterk stedelijk ligt.