Tussenwoning te koop: Viënnahof 8, Maastricht
Onder bod
KopenMaastrichtTussenwoningenViënnahof 8

Viënnahof 8

Daalhof, Maastricht

€ 349.000
Buurt Daalhof, MaastrichtBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Lidl op 194m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Daalhof

Deze tussenwoning aan de Viënnahof ligt in een rustige straat in Daalhof, een buurt in het westen van Maastricht. Met 102 m² woonoppervlak en een perceel van 140 m² is het een fijne woning voor wie wat meer ruimte zoekt. De woning uit 1971 heeft een energielabel C, wat betekent dat er nog wat te verbeteren valt. De vraagprijs van €349.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Maastricht, maar de ligging en het perceel maken het de moeite waard.

De buurt Daalhof

Daalhof is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,25. Een bewoner zegt: "gwn fantastisch, alles perfect liefe mensen en veel voorzieningen." Een ander noemt het "een rustige beurt waar je fijn kunt wonen", al merkt die op dat voorzieningen en scholen verdwijnen. De buurt Daalhof telt ruim 6.300 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1970 en 1990.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Lidl, op twee minuten lopen. Ook PLUS is op loopafstand, zo'n tien minuten. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Basisschool J.F.Kennedy (acht minuten lopen) en Kindcentrum Dynamiek (negen minuten). Voor de middelbare school moeten kinderen naar het Bonnefanten College, op een kwartier lopen. De gemeente Maastricht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Dave Crolla Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 349.000
Prijs per m²€ 3.422
Woonoppervlakte102m²
Perceeloppervlakte140m²
Bouwjaar1971
BuurtDaalhof
WijkBuitenwijk West
GemeenteMaastricht

Locatie

Viënnahof 8, Maastricht

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

10
ilyas Es-sadki
07-03-2026
gwn fantastisch

alles perfect liefe mensen en veel voorzieningen

5.4
Liane
29-10-2025
Daalhof

Er is weinig groen, voorzieningen en de woningen zijn super slecht geïsoleerd.

6.4
Jordy
06-11-2023
Rustige beurt

Frituur helaas weg, ook niet meer veel winkels. Dus ga altijd naar de Brusselsepoort. De 1 omdat er amper nog een school over is. Alles verdwijnt zo'n beetje bij beetje. Verder is het wel een rustige beurt waar je fijn kunt wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Daalhof

Inwoners6.360
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Daalhof

Woningvoorraad3.401
Gem. WOZ-waarde€ 239.000
Koopwoningen49%
Huurwoningen51%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Lidl
Herculeshof 37
194m
PLUS
Keurmeestersdreef 111-A
729m
AH XL
Brusselsepoort 45
1427m

Scholen

29 binnen 5 km

Basisschool J.F.Kennedy
Basisonderwijs · 420 leerlingen
561m
Kindcentrum Dynamiek
Basisonderwijs · 237 leerlingen
600m
Basisschool Petrus en Paulus
Basisonderwijs · 251 leerlingen
734m

Veelgestelde vragen

Over Viënnahof 8, Maastricht

Is €349.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €349.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in Daalhof van €287.731. De mediaanprijs in de buurt is €275.000. Wel is de woning met 102 m² iets groter dan gemiddeld (101 m²). De prijs per m² is €3.422, terwijl het buurtgemiddelde €2.935 per m² is. Het is dus aan de hoge kant, maar de woning heeft een ruim perceel van 140 m².

Hoe is de buurt Daalhof om in te wonen?

Daalhof is een rustige buurt met veel groen en een mix van bewoners. Uit drie beoordelingen komt een gemiddelde score van 7,25. Bewoners waarderen de rust en de sociale sfeer, maar sommigen missen voorzieningen zoals winkels en scholen. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 2.049, wat het sterk stedelijk maakt, maar het voelt toch rustig aan.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet optimaal. In de buurt heeft 42,9% van de woningen label B en 50% label C. Label C is gebruikelijk voor woningen uit 1971. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn, maar met isolatiemaatregelen kun je het verbeteren.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn voldoende voorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is Lidl op 194 meter, en PLUS op 729 meter. Basisscholen zoals J.F.Kennedy en Kindcentrum Dynamiek zijn binnen 600 meter. Voor voortgezet onderwijs is Bonnefanten College op 1,2 km. Het treinstation ligt op 4,9 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Hoe veilig is Daalhof?

In de buurt zijn in de laatste periode 191 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een buurt van deze grootte. De meeste bewoners ervaren de buurt als rustig en veilig, zoals blijkt uit de reviews.