Tussenwoning te koop: Wilgenlaan 5, Emmer-Compascuum
Verkocht onder voorbehoud
KopenEmmenTussenwoningenWilgenlaan 5

Wilgenlaan 5

Emmer-Compascuum-Centrum, Emmen

€ 239.000
Buurt Emmer-Compascuum-Centrum, Emmer-CompascuumBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Boni op 476m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Wilgenlaan 5 in Emmer-Compascuum ademt rust en ruimte. Met 118 m² woonoppervlak en een perceel van 199 m² is het een fijne plek voor wie graag wat meer vierkante meters heeft. De woning uit 1982 is solide gebouwd en biedt een goede basis om naar eigen smaak in te richten. De vraagprijs van €239.000 is scherp geprijsd, zeker vergeleken met andere tussenwoningen in Emmen.

De buurt: Emmer-Compascuum-Centrum

De buurt Emmer-Compascuum-Centrum is een gemoedelijke wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 8,14. Een bewoner zegt: "Rustige buurt, gezellig." De buurt telt ruim 4.700 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar mensen elkaar kennen en de sfeer ontspannen is.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Boni, om de hoek op 5 minuten lopen. Ook de Aldi is twee straten verder. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Openbare basisschool De Mende of Het Compas, beide op loopafstand. De gemeente Emmen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een bibliotheek, allemaal binnen tien minuten lopen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Loves Makelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 239.000
Prijs per m²€ 2.025
Woonoppervlakte118m²
Perceeloppervlakte199m²
Bouwjaar1982
BuurtEmmer-Compascuum-Centrum
WijkEmmer-Compascuum
GemeenteEmmen

Locatie

Wilgenlaan 5, Emmer-Compascuum

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Alie hekhuis
10-07-2024
Rustige buurt

Gezellig

Buurt statistieken

Gegevens uit Emmer-Compascuum-Centrum

Inwoners4.780
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Emmer-Compascuum-Centrum

Woningvoorraad2.267
Gem. WOZ-waarde€ 208.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Boni
Runde Noordzijde 101
476m
Aldi
Hoofdkanaal WZ 13
733m
SPAR
Splitting 156
6946m

Scholen

5 binnen 5 km

Openbare basisschool De Mende
Basisonderwijs · 142 leerlingen
797m
Het Compas
Basisonderwijs · 79 leerlingen
797m
Openbare Basisschool de Bente
Basisonderwijs · 133 leerlingen
948m

Veelgestelde vragen

Over Wilgenlaan 5, Emmer-Compascuum

Is €239.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €239.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€458.750) en ook onder de mediaan (€417.250). De woning is wel kleiner dan het buurtgemiddelde (118 m² vs. 183 m²), maar de prijs per m² (€2.025) is lager dan het gemiddelde van €2.537. Het is een scherpe prijs voor een tussenwoning in Emmer-Compascuum.

Hoe is de buurt Emmer-Compascuum-Centrum om in te wonen?

De buurt wordt door bewoners als rustig en gezellig ervaren, met een gemiddelde beoordeling van 8,14. Het is een wijk met veel eengezinswoningen (84%) en een mix van gezinnen en ouderen. De stedelijkheid is laag (4 op een schaal van 5), met een omgevingsadressendichtheid van 521. Het is een prettige, dorpsachtige omgeving.

Wat is de gemiddelde verkoopprijs in deze buurt?

In de buurt Emmer-Compascuum-Centrum is de gemiddelde verkoopprijs van woningen €348.519, met een gemiddelde verkooptijd van 76 dagen. De vraagprijzen liggen gemiddeld hoger (€458.750), dus er is onderhandelingsruimte. Deze woning is met €239.000 aanzienlijk goedkoper dan het gemiddelde.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare basisschool De Mende en Het Compas (beide op 797 meter). Ook zijn er twee supermarkten binnen een kilometer: Boni op 476 meter en Aldi op 733 meter. Voor het voortgezet onderwijs moet je wel verder reizen (9 km).

Hoe is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 20% van de woningen label A+, 10% label A, 30% label B, 20% label C en 20% label D of lager. Het is aan te raden om bij de makelaar naar het specifieke label te vragen.

Wat is de ligging ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 11,1 km afstand, dus het openbaar vervoer per trein is beperkt. Voor busverbindingen zijn geen specifieke gegevens beschikbaar. De woning is vooral geschikt voor mensen die afhankelijk zijn van de auto.