Tussenwoning te koop: Wilhelminalaan 50A, Brakel
KopenZaltbommelTussenwoningenWilhelminalaan 50A

Wilhelminalaan 50A

Brakel, Zaltbommel

€ 552.500
Buurt Brakel, BrakelBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 142m²
142m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in Brakel

Deze hoekwoning aan de Wilhelminalaan is pas gebouwd en straalt een frisse, moderne sfeer uit. Met 142 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 271 vierkante meter is er ruimte genoeg voor een gezin. De woning staat in Brakel, een dorp in de gemeente Zaltbommel. De vraagprijs van €552.500 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van dit formaat in de regio. Vergelijk je met andere tussenwoningen in Zaltbommel, dan zit deze prijs aan de hoge kant, maar dat past bij de nieuwbouwstatus.

Brakel: een dorp met voorzieningen

Brakel is een dorp met zo'n 2600 inwoners, waar veel gezinnen wonen. De buurt heeft een rustig karakter, met een speeltuintje en wandelmogelijkheden. Een bewoner zegt: "Wij wonen in een fijne buurt. Leuk speeltuintje in het dorp en een mooie omgeving om te wandelen." De beoordeling is gebaseerd op één review. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en driekwart is koop. De buurt Brakel heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op loopafstand ligt. Ook zijn er andere supermarkten in de omgeving. Kinderen kunnen naar de D W van Dam van Brakelschool, die om de hoek zit, of naar de Willem van Oranjeschool, twee straten verder. De gemeente Zaltbommel biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hofstede Makelaardij Zaltbommel aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 552.500
Prijs per m²€ 3.891
Woonoppervlakte142m²
Perceeloppervlakte271m²
Bouwjaar2025
BuurtBrakel
WijkBrakel
GemeenteZaltbommel

Locatie

Wilhelminalaan 50A, Brakel

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.2
S.
30-06-2024
Fijne buurt

Wij wonen in een fijne buurt. Leuk speeltuintje in het dorp en een mooie omgeving om te wandelen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Brakel

Inwoners2.610
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

4 binnen 5 km

PLUS
Molenkampsweg 3
572m
SPAR
Mildijk 111
2758m
SPAR
Achterweg 29
3067m

Scholen

13 binnen 5 km

D W van Dam van Brakelschool
Basisonderwijs · 69 leerlingen
317m
Willem van Oranjeschool
Basisonderwijs · 165 leerlingen
592m
CBS Het Kompas
Basisonderwijs · 125 leerlingen
2928m

Veelgestelde vragen

Over Wilhelminalaan 50A, Brakel

Is €552.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €552.500 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 142 m² in Brakel. Nieuwbouwwoningen zijn vaak duurder dan bestaande bouw, en de prijs per vierkante meter ligt rond de €3.890. In de regio Zaltbommel zijn vergelijkbare tussenwoningen in nieuwbouwstaat schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid van Brakel?

Brakel ligt in de gemeente Zaltbommel, in de provincie Gelderland. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 9,8 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. Met de auto ben je snel op de snelweg A15, die naar Rotterdam en Nijmegen leidt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De D W van Dam van Brakelschool ligt op 317 meter, en de Willem van Oranjeschool op 592 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zaltbommel of verder, op 6,7 km afstand.

Wat voor type woning is dit?

Dit is een tussenwoning uit 2025, met een woonoppervlak van 142 m² en een perceel van 271 m². Het is een nieuwbouwwoning, dus je kunt rekenen op moderne isolatie en installaties. Het energielabel is niet vermeld, maar nieuwbouwwoningen hebben doorgaans een hoog label.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt Brakel zijn in de laatste meting 26 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een dorp van deze omvang. De buurt heeft een rustig karakter, zoals ook blijkt uit de review van een bewoner die de omgeving als fijn en veilig omschrijft.

Zijn er winkels in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is PLUS op 572 meter, goed voor de dagelijkse boodschappen. Andere supermarkten zoals SPAR en Jumbo zijn verder weg, op 2,8 tot 5 km. Voor overige winkels kun je naar het centrum van Brakel of Zaltbommel.