Tussenwoning te koop: Zevenwoudenplantsoen 11, Haarlem
Verkocht onder voorbehoud
KopenHaarlemTussenwoningenZevenwoudenplantsoen 11

Zevenwoudenplantsoen 11

Waddenbuurt, Haarlem

€ 515.000
Buurt Waddenbuurt, HaarlemBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 309m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een tussenwoning in de Waddenbuurt

Deze tussenwoning aan het Zevenwoudenplantsoen in Haarlem ademt de rust van een groene, kindvriendelijke buurt. Met 101 vierkante meter woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabel huis voor wie houdt van een praktische indeling. De vraagprijs van €515.000 is marktconform voor tussenwoningen in Haarlem.

De buurt: Waddenbuurt

De buurt Waddenbuurt is een rustige wijk met veel groen en speelplekken. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Het is verouderd, vuil op straat, flats zien er niet zo mooi uit." De buurt telt 1.810 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een stedelijke omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo om de hoek (twee straten verder). Ook de SPAR express en Dekamarkt zijn op loopafstand. Basisschool Pantarijn zit naast de deur, en ook Rooms Katholieke Basisschool Mgr Huibers en De Wijde Wereld zijn vlakbij. De gemeente Haarlem biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Overspaern Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 515.000
Prijs per m²€ 5.099
Woonoppervlakte101m²
Bouwjaar1986
EnergielabelB
BuurtWaddenbuurt
WijkMolenwijk
GemeenteHaarlem

Locatie

Zevenwoudenplantsoen 11, Haarlem

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.9
Mlouu
05-11-2025
Schalkwijk

Het is verouderd, vuil op straat, flats zien er niet zo mooi uit

Buurt statistieken

Gegevens uit Waddenbuurt

Inwoners1.810
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

42 binnen 5 km

Jumbo
Engelenburg 70
309m
SPAR express
Europaweg 4
573m
Dekamarkt
Floridastraat 12
784m

Scholen

89 binnen 5 km

Pantarijn
Basisonderwijs · 230 leerlingen
147m
Rooms Katholieke Basisschool Mgr Huibers
Basisonderwijs · 123 leerlingen
456m
De Wijde Wereld
Basisonderwijs · 178 leerlingen
466m

Veelgestelde vragen

Over Zevenwoudenplantsoen 11, Haarlem

Welk energielabel heeft Zevenwoudenplantsoen 11?

De woning aan Zevenwoudenplantsoen 11 in Haarlem heeft energielabel B.

Is €515.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €515.000 is marktconform voor een tussenwoning van 101 m² met energielabel B in de Waddenbuurt. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in Haarlem, al is er geen actuele verkoopdata van de buurt beschikbaar om een preciezere vergelijking te maken.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een stedelijk gebied met een hoge omgevingsadressendichtheid. Het treinstation bevindt zich op 3,9 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor openbaar vervoer.

Wat is de sfeer in de Waddenbuurt?

De Waddenbuurt is een rustige, groene wijk met veel gezinnen. Een bewoner noemt de buurt echter verouderd en vuil op straat. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, met relatief weinig eengezinswoningen. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Pantarijn zit op 147 meter, Rooms Katholieke Basisschool Mgr Huibers op 456 meter, en De Wijde Wereld op 466 meter. Ook De Molenwiek Dalton en De Meer zijn binnen een kilometer te vinden. Voortgezet onderwijs is op 1,8 km afstand.

Hoe is het energielabel B te duiden?

Energielabel B betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label C of lager. Het is een goed uitgangspunt voor een woning uit 1986, al zijn er geen specifieke gegevens over isolatie of installaties.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1986?

Denk aan zaken als dak, kozijnen en installaties. De gegevens geven geen informatie over de staat van onderhoud.