Twee-onder-één-kap te koop: Apeldoornseweg 13, Vaassen
KopenEpe2-onder-1-kapwoningenApeldoornseweg 13

Apeldoornseweg 13

Vulcanus - de Pirk, Epe

€ 637.500
Buurt Vulcanus - de Pirk, VaassenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 166m²
166m² woonoppervlakte
Jumbo op 370m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Vaassen

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1997 staat in een rustige straat in Vaassen, op loopafstand van het bos. Met 166 m² woonoppervlak en een perceel van 366 m² is er volop ruimte voor een gezin. De prijs van €637.500 is aan de hoge kant, maar past bij de ruime opzet en de ligging. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Epe.

Buurt Vulcanus - de Pirk

De buurt Vulcanus - de Pirk is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 9,0. Een bewoner zegt: "Wij wonen in een straat met 16 huizen. Hebben een wathsapp, is er iets dan staat de buurt klaar. 1x per jaar met de buurt bbq." De buurt telt 1.100 inwoners, vooral gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,7.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Albert Heijn en Dekamarkt zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Rooms Katholieke Basisschool De Krugerstee, twee straten verder, of naar de Christelijke basisschool 't Mozaïek, ook dichtbij. De gemeente Epe biedt verder volop natuur en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Funda en Pararius, door Ligtenberg Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 637.500
Prijs per m²€ 3.840
Woonoppervlakte166m²
Perceeloppervlakte366m²
Bouwjaar1997
EnergielabelA
BuurtVulcanus - de Pirk
WijkVaassen
GemeenteEpe

Locatie

Apeldoornseweg 13, Vaassen

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Angelique
16-12-2024
Prachtig

Wij wonen in een straat met 16 huizen. Hebben een wathsapp, is er iets dan staat de buurt klaar.1x per jaar met de buurt bbq.als er een gebeurtenis is zorgen we voor elkaar.bv ziekenhuis,dan gaat de buren van links en rechts van het huis een bloemetje halen,maar eerst bij iedere buur aan voor geld..het is fijn en gezond en prettig wonen .aan het eind van de weg is een speelplaats voor kinderen, en 5 minuten van huis ben je in de bos

Buurt statistieken

Gegevens uit Vulcanus - de Pirk

Inwoners1.100
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Kosterstraat 3
370m
Albert Heijn
Houtzagersstraat 6
478m
Dekamarkt
Torenstraat 29
579m

Scholen

11 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Krugerstee
Basisonderwijs · 160 leerlingen
579m
Christelijke basisschool 't Mozaïek
Basisonderwijs · 201 leerlingen
783m
De Sprenge Vaassen
Basisonderwijs · 115 leerlingen
867m

Veelgestelde vragen

Over Apeldoornseweg 13, Vaassen

Welk energielabel heeft Apeldoornseweg 13?

De woning aan Apeldoornseweg 13 in Vaassen heeft energielabel A.

Is €637.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €637.500 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1997 in Vaassen. De woning heeft 166 m² woonoppervlak en een perceel van 366 m², wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbaar aanbod in de buurt is schaars, dus het is lastig een exacte marktconforme prijs te geven.