Twee-onder-één-kap te koop: Arentsburg 42, Dordrecht

Arentsburg 42

Mildenburg en omgeving, Dordrecht

€ 495.000
Buurt Mildenburg en omgeving, DordrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 140m²
22% groter dan gemiddeld in de buurt
Jumbo op 498m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in een groene buurt

Deze woning aan Arentsburg 42 in Dordrecht ademt rust en ruimte. Met 140 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabel en zuinig huis. De woning uit 1977 heeft een flinke tuin en is gelegen in een rustige straat. De vraagprijs van €495.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Dordrecht.

Mildenburg en omgeving: een rustige, groene wijk

De buurt Mildenburg en omgeving is een rustige wijk met veel groen. Het is een gezinsvriendelijke buurt, met een mix van koopwoningen en eengezinswoningen. De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen, wat duidt op veel gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die op loopafstand ligt. Ook de Lidl is twee straten verder. Er zijn meerdere basisscholen in de buurt, zoals Katholieke Basisschool Het Avontuur en De Keerkring, beide op loopafstand. De gemeente Dordrecht biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Stad en Land NVM Makelaars Dordrecht.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 495.000
Prijs per m²€ 3.536
Woonoppervlakte140m²
Perceeloppervlakte153m²
Bouwjaar1977
EnergielabelA
GemeenteDordrecht

Locatie

Arentsburg 42, Dordrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Mildenburg en omgeving

Inwoners1.865
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Mildenburg en omgeving

Woningvoorraad812
Gem. WOZ-waarde€ 300.000
Koopwoningen94%
Huurwoningen6%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Jumbo
Slangenburg 5
498m
Jumbo
P.A. de Kokplein 127
953m
Lidl
P.A. de Kok-plein 107
1078m

Scholen

64 binnen 5 km

Katholieke Basisschool Het Avontuur
Basisonderwijs · 193 leerlingen
135m
De Keerkring
Basisonderwijs · 205 leerlingen
145m
Christelijk IKC De Sterrekijker
Basisonderwijs · 419 leerlingen
310m

Veelgestelde vragen

Over Arentsburg 42, Dordrecht

Welk energielabel heeft Arentsburg 42?

De woning aan Arentsburg 42 in Dordrecht heeft energielabel A.

Is €495.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €495.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 140 m² met energielabel A in deze buurt. De woning heeft een perceel van 153 m² en is gebouwd in 1977. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe zuinig is deze woning met energielabel A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit resulteert in lage stookkosten en een hoog wooncomfort. De woning is goed geïsoleerd en heeft waarschijnlijk dubbel glas en een efficiënte verwarmingsinstallatie.

Wat voor type woning is dit?

Het is een twee-onder-één-kapwoning, wat betekent dat de woning aan één zijde is verbonden met een andere woning. Dit type woning biedt vaak meer privacy dan een rijtjeshuis, maar is betaalbaarder dan een vrijstaande woning.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Dordrecht. Het treinstation bevindt zich op 2,9 km afstand, dus op fietsafstand. Met de auto ben je snel op de snelweg. De buurt is goed bereikbaar met het openbaar vervoer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Katholieke Basisschool Het Avontuur (132 m) en De Keerkring (156 m). Ook is er voortgezet onderwijs op 1,1 km afstand.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 31 misdrijven geregistreerd. Dit is relatief laag voor een wijk met bijna 1900 inwoners. De buurt oogt rustig en groen.

Stad en Land NVM Makelaars Dordrecht
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

5 woningen in de buurt Mildenburg en omgeving

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appArentsburg 42, Dordrecht
Bekijk