Twee-onder-één-kap te koop: Bergweg-noord 71, Bergschenhoek

Bergweg-noord 71

Dorp Bergschenhoek, Lansingerland

€ 795.000
Buurt Dorp Bergschenhoek, BergschenhoekBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 121m²
121m² woonoppervlakte
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis in Bergschenhoek

Deze Twee-onder-één-kapwoning aan de Bergweg-noord ademt sfeer met zijn bouwjaar 1928 en royale perceel van 510 m². De woning heeft 122 m² woonoppervlak en energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €795.000 is dit aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij de schaarste aan twee onder een kapwoningen in Lansingerland.

De buurt Dorp Bergschenhoek

De woning ligt in de buurt Dorp Bergschenhoek, een dorpse omgeving met 3.355 inwoners. De buurt kent een mix van gezinnen en ouderen: 575 huishoudens met kinderen en 825 inwoners van 65 jaar of ouder. Driekwart van de woningen is eengezinswoning en 67% is koop. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een rustige, groene wijk.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Jumbo of PLUS, beide op 600 meter afstand. Ook de basisscholen Het Palet en IKC Het Avontuur zitten op loopafstand, op 173 meter. Voor voortgezet onderwijs is Wolfert Lansing op 634 meter een optie. De gemeente Lansingerland biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op 400 meter en een restaurant op 400 meter.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Lagerweij & Fonk NVM Makelaars op Funda, Huispedia en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 6.570
Woonoppervlakte121m²
Perceeloppervlakte510m²
Bouwjaar1928
EnergielabelE

Locatie

Bergweg-noord 71, Bergschenhoek

Buurt statistieken

Gegevens uit Dorp Bergschenhoek

Inwoners3.355
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Jumbo
Dorpsstraat 39
613m
PLUS
De Vlashoeck 24-30
613m
Hoogvliet
Molenwerfstraat 25
1680m

Scholen

80 binnen 5 km

Het Palet
Basisonderwijs
173m
IKC Het Avontuur
Basisonderwijs · 5 leerlingen
173m
Treehouse Tree of Infinity
Basisonderwijs · 18 leerlingen
176m

Veelgestelde vragen

Over Bergweg-noord 71, Bergschenhoek

Welk energielabel heeft Bergweg-noord 71?

De woning aan Bergweg-noord 71 in Bergschenhoek heeft energielabel E.

Is €795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €795.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Bergschenhoek. De woning heeft 122 m² woonoppervlak, een perceel van 510 m² en energielabel E. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak goedkoper, maar de royale kavel en het karakteristieke bouwjaar kunnen de prijs verklaren.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning minder zuinig is dan gemiddeld. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. Het is niet bekend of er al isolatie of dubbel glas aanwezig is.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,8 km afstand. Dat is te ver om te lopen, maar met de fiets of auto goed te doen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Het Palet en IKC Het Avontuur op 173 meter, en Christelijke Basisschool De Regenboog op 197 meter. Voor voortgezet onderwijs is Wolfert Lansing op 634 meter.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning, gebouwd in 1928. Dat betekent dat je een karakteristiek huis hebt met een eigen tuin, maar wel gedeelde muren met de buren. Het perceel is met 510 m² ruim.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 113 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is dat lastig te duiden. Het is een rustige dorpse omgeving met veel gezinnen en ouderen.

Lagerweij & Fonk NVM Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Lagerweij & Fonk NVM Makelaars
lagerweij-fonk.nl
Bekijk
Lagerweij & Fonk NVM Makelaars
funda.nl
Bekijk
Lagerweij & Fonk Makelaars
pararius.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Dorp Bergschenhoek

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appBergweg-noord 71, Bergschenhoek
Bekijk