Twee-onder-één-kap te koop: Bosbes 26, Zeewolde

Bosbes 26

Tweede woonwijk, Zeewolde

€ 950.000
Buurt Tweede woonwijk, ZeewoldeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 187m²
187m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Zeewolde

Deze woning aan de Bosbes 26 ademt ruimte en rust. Met 187 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 251 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De prijs van €950.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in Zeewolde.

De buurt: Tweede woonwijk

De buurt Tweede woonwijk in Zeewolde wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,5. Een bewoner zegt: "Fijne gezellige sfeer, mooi uit zich als je uit het raam kijkt zie je gelijk het strand." Een ander noemt het "gezellig, iedereen voelt zich veilig in de buurt dus is top." De buurt telt zo'n 4860 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek ligt op 572 meter. Ook de Lidl en Vomar zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Bosruiter, twee straten verder op 206 meter, of naar De Wetering op 572 meter. Voor voortgezet onderwijs is RSG Levant op 757 meter een optie. De gemeente Zeewolde biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op 200 meter en een restaurant op 900 meter.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Flevopand Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 950.000
Prijs per m²€ 5.080
Woonoppervlakte187m²
Perceeloppervlakte251m²
Bouwjaar1993
EnergielabelB
BuurtTweede woonwijk
WijkWijk 00
GemeenteZeewolde

Locatie

Bosbes 26, Zeewolde

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

8.3
Widnie
10-10-2025
Gezellige buurt, fijne sfeer

Fijne gezellige sfeer, mooi uit zich als je uit het raam kijkt zie je gelijk het strand

10
Joost
10-07-2024
Gezellig

Gezellig, iedereen voelt zich veilig in de buurt dus is top

7.4
Hugo
12-06-2024
Magnifiek

Allemaal hartstikke goed

8.4
Joost
10-06-2024
Gezellig, dichtbij het strand dus is ook echt een top buurt

Goed, weinig problemen

Buurt statistieken

Gegevens uit Tweede woonwijk

Inwoners4.860
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Kerkstraat 26
572m
Lidl
Gouwzee 27
667m
Vomar
Flevoplein 6
781m

Scholen

22 binnen 5 km

De Bosruiter
Basisonderwijs · 91 leerlingen
206m
Dr A Verschoor School
Speciaal onderwijs · 7 leerlingen
232m
De Wetering
Basisonderwijs · 152 leerlingen
572m

Veelgestelde vragen

Over Bosbes 26, Zeewolde

Welk energielabel heeft Bosbes 26?

De woning aan Bosbes 26 in Zeewolde heeft energielabel B.

Is €950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €950.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Zeewolde. De woning heeft een royale oppervlakte van 187 m² en een perceel van 251 m², met energielabel B. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Tweede woonwijk om in te wonen?

De buurt scoort een 8,5 op basis van vier beoordelingen. Bewoners noemen de sfeer gezellig en veilig. Het is een rustige wijk met veel groen en een mix van gezinnen en ouderen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 15,8 kilometer afstand. Dat is een flink eind, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor treinreizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Bosruiter ligt op 206 meter, De Wetering op 572 meter en RSG Levant (voortgezet onderwijs) op 757 meter. Ook is er een kinderdagverblijf op 500 meter.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen een straal van 5 kilometer zijn er 9 supermarkten. De dichtstbijzijnde zijn Albert Heijn (572 m), Lidl (667 m) en Vomar (781 m). Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het is geen A-label, maar nog steeds energiezuinig.

Flevopand Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 5 bronnen
Flevopand Makelaars
flevopand.nl
Bekijk
Flevopand Makelaars
vastgoednederland.nl
Bekijk