Twee-onder-één-kap te koop: Constantijn Huygenslaan 9, Zeist
KopenZeist2-onder-1-kapwoningenConstantijn Huygenslaan 9

Constantijn Huygenslaan 9

Patijnpark, Zeist

€ 739.000
Buurt Patijnpark, ZeistBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 132m²
89% groter dan gemiddeld in de buurt
Lidl op 390m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Zeist

Deze woning uit 1928 ademt sfeer en karakter. Met 132 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 245 m² biedt het volop ruimte. De woning ligt in de rustige buurt Patijnpark, waar groen en natuur dichtbij zijn. De vraagprijs van €739.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de uitstraling. Vergelijk ook andere twee onder een kapwoningen in Zeist voor een compleet beeld.

Patijnpark: een groene, gewaardeerde buurt

Patijnpark is een geliefde buurt in Zeist-Noord. Bewoners zijn enthousiast: "super gezellige, bereikbare en fijne plek voor de community", zegt een bewoner. Een ander noemt het "heel leuk en gezellig, heel leuke huizen en mooie natuur". Op basis van drie beoordelingen krijgt de buurt een 9,2. Het is een gemengde wijk met veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens. De buurt Patijnpark heeft een bovengemiddeld aandeel koopwoningen (69%) en eengezinswoningen (78%).

Dagelijks leven om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl, twee straten verder. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar CBS Ichthus, om de hoek, of naar De Damiaanschool, vijf minuten lopen. Het Seyster College voor voortgezet onderwijs is tien minuten lopen. De gemeente Zeist biedt verder ruime parken en natuurgebieden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Molenbeek Makelaars Zeist aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 739.000
Prijs per m²€ 5.598
Woonoppervlakte132m²
Perceeloppervlakte245m²
Bouwjaar1928
BuurtPatijnpark
WijkZeist-Noord
GemeenteZeist

Locatie

Constantijn Huygenslaan 9, Zeist

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 3 bewoners

8.0
ronald
27-01-2026
Geweldig en super fijn!

super gezzilige berijkbaar en fijne plek voor de comunity

10
c
07-11-2025
heel goed en heel erg leuke natuur

erg leuk en gezellig heel leuk en mooie plek hele leuke huizen en mooie natuur

9.5
c
07-11-2025
heel erg goed en mooi

heel gezelig en heel erg mooi met de natuur enz

Buurt statistieken

Gegevens uit Patijnpark

Inwoners4.120
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Patijnpark

Woningvoorraad1.665
Gem. WOZ-waarde€ 598.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Lidl
Van Reenenweg 151-153
390m
Jumbo
Johan van Oldenbarneveltlaan 96
703m
Albert Heijn
Emmaplein 2
804m

Scholen

55 binnen 5 km

CBS Ichthus
Basisonderwijs · 493 leerlingen
255m
De Damiaanschool
Basisonderwijs · 319 leerlingen
505m
WereldKidz Meerklank
Speciaal onderwijs · 88 leerlingen
670m

Veelgestelde vragen

Over Constantijn Huygenslaan 9, Zeist

Is de vraagprijs van €739.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt boven het gemiddelde van verkochte woningen in de buurt (€645.111), maar deze woning is met 132 m² ook flink groter dan het buurtgemiddelde van 70 m². De prijs per m² is ongeveer €5.598, terwijl het gemiddelde in de buurt rond de €5.000 per m² ligt. Het is een marktconforme prijs voor een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning met een ruime tuin in een gewaardeerde buurt.

Hoe is de buurt Patijnpark om in te wonen?

Patijnpark scoort een 9,2 uit 3 beoordelingen. Bewoners noemen het 'gezellig' en 'mooi met de natuur'. Het is een groene buurt met veel eengezinswoningen (78%) en koopwoningen (69%). Er wonen veel gezinnen, maar ook alleenstaanden en ouderen. De stedelijkheidsgraad is 'sterk stedelijk' (omgevingsadressendichtheid 2457), maar het voelt rustig aan dankzij de parken en plantsoenen.

Wat is de energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 33,3% van de woningen label A, 33,3% label C en 33,3% label D of lager. Omdat de woning uit 1928 stamt, is het verstandig om bij bezichtiging te vragen naar het label en de isolatiemaatregelen.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen en supermarkten op loopafstand. CBS Ichthus (basisonderwijs) ligt op 255 meter, De Damiaanschool op 505 meter. Voor de boodschappen is Lidl op 390 meter, Jumbo op 703 meter en Albert Heijn op 804 meter. Ook een kinderdagverblijf (300 meter) en huisartsenpraktijk (700 meter) zijn dichtbij.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 4,3 km afstand, dus niet direct om de hoek. Wel zijn er busverbindingen in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. Voor dagelijks woon-werkverkeer is de auto of fiets vaak een goed alternatief.