Twee-onder-één-kap te koop: de Wetstein Pfisterlaan 29, Driebergen-Rijsenburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenUtrechtse Heuvelrug2-onder-1-kapwoningende Wetstein Pfisterlaan 29

de Wetstein Pfisterlaan 29

Driebergen-Noord, Utrechtse Heuvelrug

€ 985.000
Buurt Driebergen-Noord, Driebergen-RijsenburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 159m²
159m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Driebergen-Noord

Deze woning aan de de Wetstein Pfisterlaan 29 ademt ruimte en rust. Met 159 m² woonoppervlak en een perceel van 455 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1975. De vraagprijs van €985.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en de groene omgeving. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Utrechtse Heuvelrug.

Driebergen-Noord: rustig en groen

De buurt Driebergen-Noord is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 7,6. Een bewoner zegt: "Gezzelig en dicht bij de stad". De buurt telt ruim 2.100 inwoners, waarvan veel 45-plussers. Het is een plek waar mensen graag blijven wonen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl (om de hoek) of Albert Heijn (twee straten verder). Basisschool CJS De Kring ligt op loopafstand. De gemeente Utrechtse Heuvelrug biedt een groene omgeving met veel wandel- en fietsmogelijkheden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vierhout van Wonderen Makelaars Taxateurs op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 985.000
Prijs per m²€ 6.195
Woonoppervlakte159m²
Perceeloppervlakte455m²
Bouwjaar1975
EnergielabelC
BuurtDriebergen-Noord
WijkDriebergen
GemeenteUtrechtse Heuvelrug

Locatie

de Wetstein Pfisterlaan 29, Driebergen-Rijsenburg

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Rick
19-01-2025
Gezzelig en dicht bij de stad

Af en toe worden de buren boos omdat we dan te hard op de goal maar voor de rest is alles positief

Buurt statistieken

Gegevens uit Driebergen-Noord

Inwoners2.120
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Lidl
Traaij 153a
704m
Albert Heijn
Binnenhof 1
794m
Albert Heijn
Hoofdstraat 162
1354m

Scholen

34 binnen 5 km

CJS De Kring
Basisonderwijs · 233 leerlingen
1324m
Bartimeus OWI voor Visueel Gehandicapte Leerlingen
Speciaal onderwijs · 21 leerlingen
2071m
Christelijk College Zeist
Voortgezet onderwijs · 375 leerlingen
2503m

Veelgestelde vragen

Over de Wetstein Pfisterlaan 29, Driebergen-Rijsenburg

Welk energielabel heeft de Wetstein Pfisterlaan 29?

De woning aan de Wetstein Pfisterlaan 29 in Driebergen-Rijsenburg heeft energielabel C.

Is €985.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €985.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1975 in Driebergen-Noord. Met 159 m² woonoppervlak en een perceel van 455 m² is het een royale woning. Het energielabel C is gemiddeld voor de bouwperiode. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te bepalen of de prijs marktconform is.

Hoe is de buurt Driebergen-Noord om in te wonen?

Driebergen-Noord is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt scoort een 7,6 op basis van één beoordeling. Bewoners waarderen de gezelligheid en de nabijheid van de stad. Er wonen veel 45-plussers en gezinnen.