Twee-onder-één-kap te koop: Doctor van Noortstraat 95A, Leidschendam
Verkocht onder voorbehoud
KopenLeidschendam-Voorburg2-onder-1-kapwoningenDoctor van Noortstraat 95A

Doctor van Noortstraat 95A

Kern Stompwijk, Leidschendam-Voorburg

€ 649.000
Buurt Kern Stompwijk, LeidschendamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Boon's Markt op 336m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Stompwijk

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Doctor van Noortstraat 95A in Leidschendam staat in het dorpse Stompwijk, een buurt waar het platteland om de hoek ligt. Met 99 m² woonoppervlak en een perceel van 280 m² biedt de woning uit 1961 een fijne basis. De vraagprijs van €649.000 is scherp vergeleken met het buurtgemiddelde van €937.600. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Leidschendam-Voorburg.

Buurt Kern Stompwijk

Stompwijk is een rustige, groene buurt met een dorps karakter. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een 7,79. Een bewoner zegt: "Het is een hele rustgevende buurt met vriendelijke mensen. Uitzicht is prachtig, dichtbij het platteland." Een ander noemt: "Mogen wel meer winkels liefst een avondwinkel." De buurt telt 1.520 inwoners, met veel eengezinswoningen (88%) en een mix van gezinnen en ouderen. Meer weten? Lees over de buurt Kern Stompwijk.

Leven in de straat

In Stompwijk haal je dagelijkse boodschappen bij Boon's Markt, om de hoek op 336 meter. Voor een grotere supermarkt rijd je naar Lidl of Jumbo op zo'n 3,3 km. De Maerten van den Veldeschool zit op 102 meter. Andere basisscholen in de omgeving zijn IKC De Watersnip en IKC De Tjalk. De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt voorzieningen op afstand, zoals een huisartsenpraktijk op 0,7 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Eigen Haard Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 649.000
Prijs per m²€ 6.556
Woonoppervlakte99m²
Perceeloppervlakte280m²
Bouwjaar1961
EnergielabelC
BuurtKern Stompwijk
WijkStompwijk
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

Doctor van Noortstraat 95A, Leidschendam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.3
SMV
26-01-2026
Rustgevend

Het is een hele rustgevende buurt met vriendelijke mensen . Makkelijk te bereiken is het zeker niet en vele mensen kennen het niet, maar het is een gezellige buurt. Uitzicht is prachtig, er gebeurt hier bijna nooit wat, het is dichtbij het platteland en je hebt vele boeren (dus altijd lekker verse producten) al met al is het een gezellige top buurt.

8.0
Djiego Nengerman
06-11-2023
Dorp

Mogen wel meer winkels liefst een avondwinkel

8.1
Annette de bruijn
01-10-2023
Geen doorgroei

Er worden te weinig betaalbare huizen gebouwd huur en koop, er is maar 1 school 1 buurthuis 1 verouderd sportkafe 1 eetgelegenheid wat niet altijd open is voor gewoon bakkie doen en eten is er te duur,1 supermarkt die niet echt goed bijgehouden wordt kwa versheid en producten bijvullen, er is een nieuwe weg gekomen, de doctor van Noortstraat is nu nog gevaarlijker geworden kwa snelheid en automobilisten kunnen geen borden lezen ook wordt er slecht gehandhaafd

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Stompwijk

Inwoners1.520
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Kern Stompwijk

Woningvoorraad637
Gem. WOZ-waarde€ 392.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen36%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Boon's Markt
Hoefblad 22
336m
Lidl
Van 't Hoffplein 2