Twee-onder-één-kap te koop: Elmpterbaan 10A, Swalmen
Verkocht onder voorbehoud
KopenRoermond2-onder-1-kapwoningenElmpterbaan 10A

Elmpterbaan 10A

Boukoul, Roermond

€ 749.000
Buurt Boukoul, SwalmenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 221m²
94% groter dan gemiddeld in de buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Swalmen

Deze woning uit 1920 combineert oude charme met een flinke dosis ruimte. Met 221 m² woonoppervlak is het een van de grotere huizen in de buurt. De vraagprijs van €749.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen. Bekijk ook twee onder een kapwoningen in Roermond voor vergelijkbaar aanbod.

De buurt Boukoul

Boukoul is een rustige, groene buurt in Swalmen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (96%) en koopwoningen (83%). Er wonen relatief veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat zorgt voor een dorpse sfeer. Lees meer over de buurt Boukoul.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl (om de hoek) of Aldi (twee straten verder). Basisschool Sint Theresia ligt op loopafstand, op 211 meter. Ook basisschool Lambertus is binnen tien minuten fietsen te bereiken. De gemeente Roermond biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 3,3 km afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Jack Frenken makelaars en adviseurs op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 749.000
Prijs per m²€ 3.389
Woonoppervlakte221m²
Perceeloppervlakte130m²
Bouwjaar1920
EnergielabelC
BuurtBoukoul
WijkSwalmen
GemeenteRoermond

Locatie

Elmpterbaan 10A, Swalmen

Buurt statistieken

Gegevens uit Boukoul

Inwoners1.005
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Boukoul

Woningvoorraad436
Gem. WOZ-waarde€ 333.000
Koopwoningen83%
Huurwoningen17%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Lidl
St. Wirosingel 186
1842m
Aldi
St. Wirosingel 164-174
1977m
AH XL
Schaarbroekerweg 14
2040m

Scholen

24 binnen 5 km

Basisschool Sint Theresia
Basisonderwijs · 122 leerlingen
211m
Basisschool Lambertus
Basisonderwijs · 191 leerlingen
1728m
BC Broekhin Roermond
Voortgezet onderwijs · 1540 leerlingen
2487m

Veelgestelde vragen

Over Elmpterbaan 10A, Swalmen

Welk energielabel heeft Elmpterbaan 10A?

De woning aan Elmpterbaan 10A in Swalmen heeft energielabel C.

Is €749.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 86% boven het buurtgemiddelde van €403.250. Dat komt vooral doordat deze woning met 221 m² veel groter is dan gemiddeld in Boukoul (114 m²). De prijs per m² is niet extreem hoog vergeleken met andere koopwoningen in de buurt.

Hoe is de buurt Boukoul om in te wonen?

Boukoul is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen. De stedelijkheidsgraad is laag, dus het is er niet druk. Voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat is gemiddeld voor een woning uit 1920. Je kunt verwachten dat de stookkosten redelijk zijn, maar niet zo laag als bij nieuwbouw. In de buurt hebben alle woningen energielabel D of lager, dus deze woning scoort relatief goed.