Twee-onder-één-kap te koop: Floraliastraat 78A, Oss
KopenOss2-onder-1-kapwoningenFloraliastraat 78A

Floraliastraat 78A

Kortfoort, Oss

€ 497.500
Buurt Kortfoort, OssBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 157m²
157m² woonoppervlakte
Zapolski op 218m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Oss

Deze woning uit 1924 ademt sfeer en karakter. Met 157 vierkante meter woonoppervlak en een ruime tuin van 445 vierkante meter is er volop ruimte. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. De vraagprijs van €497.500 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Oss.

Buurt Kortfoort

De woning ligt in de buurt Kortfoort, een wijk in Oss-Zuid. Op basis van één beoordeling scoort de buurt een 3,5. Een bewoner zegt: "Slecht, onveilig, overlast, saai." In de buurt wonen veel een- en tweepersoonshuishoudens, en de bevolking is gemengd met zowel jonge als oudere bewoners.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Zapolski, om de hoek op 2 minuten lopen. Ook Lidl en PLUS zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool Hertogin Johanna V, twee straten verder, of naar het Maaslandcollege voor voortgezet onderwijs, ook dichtbij. De gemeente Oss biedt verder voorzieningen zoals een park op 5 minuten lopen en een treinstation op 10 minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Joep Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 497.500
Prijs per m²€ 3.169
Woonoppervlakte157m²
Perceeloppervlakte445m²
Bouwjaar1924
EnergielabelD
BuurtKortfoort
WijkOss-Zuid
GemeenteOss

Locatie

Floraliastraat 78A, Oss

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

3.5
Joep
03-12-2023
Slecht

Slecht, onveilig, overlast, saai

Buurt statistieken

Gegevens uit Kortfoort

Inwoners2.680
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Zapolski
Wethouder van Eschstraat 278
218m
Lidl
Oude Molenstraat 47-49
645m
PLUS
Heschepad 49-51
777m

Scholen

39 binnen 5 km

Hub Noord-Brabant vestiging Oss
Speciaal onderwijs · 66 leerlingen
331m
Het Maaslandcollege. Scholengemeenschap voor (tweetalig) mavo, havo, vwo.
Voortgezet onderwijs · 1149 leerlingen
336m
Hertogin Johanna V
Basisonderwijs · 231 leerlingen
392m

Veelgestelde vragen

Over Floraliastraat 78A, Oss

Welk energielabel heeft Floraliastraat 78A?

De woning aan Floraliastraat 78A in Oss heeft energielabel D.

Is de vraagprijs van €497.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €497.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning in Oss. De woning heeft 157 m² woonoppervlak en een perceel van 445 m², wat ruim is. Het energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 1924. Vergelijkbare woningen in de buurt geven een indicatie dat de prijs in lijn ligt met de markt.

Hoe veilig is de buurt Kortfoort?

In de buurt Kortfoort zijn er 126 misdrijven geregistreerd, maar een specifiek veiligheidscijfer is niet gegeven. Een bewoner beoordeelt de buurt met een 3,5 en noemt het "onveilig" en "overlast".

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation van Oss ligt op ongeveer 1 kilometer afstand, wat neerkomt op ongeveer 10 minuten lopen. Dit maakt de woning goed bereikbaar met het openbaar vervoer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. Basisschool Hertogin Johanna V ligt op 392 meter, en het Maaslandcollege (voortgezet onderwijs) op 336 meter. Ook zijn er scholen voor speciaal onderwijs in de omgeving.

Hoe oud is de woning en wat is het energielabel?

De woning is gebouwd in 1924 en heeft energielabel D. Dat betekent dat de isolatie en installaties niet meer van deze tijd zijn, maar ook niet extreem slecht. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van deze leeftijd.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Zapolski op 218 meter, gevolgd door Lidl op 645 meter en PLUS op 777 meter. Ook Ekoplaza en Albert Heijn zijn binnen 1,2 kilometer te vinden.

Joep Makelaardij B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Joep Makelaardij B.V.