Twee-onder-één-kap te koop: Goudvink 3, Olst

Goudvink 3

Kortrick en Zonnekamp, Olst-Wijhe

€ 520.000
Buurt Kortrick en Zonnekamp, OlstBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 152m²
152m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Olst

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Goudvink 3 in Olst ademt rust en ruimte. Met 152 m² woonoppervlak en een perceel van 273 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent lage stookkosten. De vraagprijs van €520.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Olst-Wijhe.

Kortrick en Zonnekamp

De woning ligt in de buurt Kortrick en Zonnekamp, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt 1.685 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er groen en kindvriendelijk.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS om de hoek (866 m) of bij de Aldi (1002 m). Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals Openbare basisschool Dijkzicht (1199 m) en Ijsselwijs (1224 m) op loopafstand. De gemeente Olst-Wijhe biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vrielink Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 520.000
Prijs per m²€ 3.421
Woonoppervlakte152m²
Perceeloppervlakte273m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA
BuurtKortrick en Zonnekamp
WijkOlst
GemeenteOlst-Wijhe

Locatie

Goudvink 3, Olst

Buurt statistieken

Gegevens uit Kortrick en Zonnekamp

Inwoners1.685
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Aletta Jacobsplein 3
866m
Aldi
Hendrik Droststraat 37
1002m
SPAR
Dorpsstraat 8
4280m

Scholen

5 binnen 5 km

Openbare basisschool Dijkzicht
Basisonderwijs · 27 leerlingen
1199m
Ijsselwijs
Basisonderwijs · 353 leerlingen
1224m
Openbare basisschool Opwaardz
Basisonderwijs · 112 leerlingen
1256m

Veelgestelde vragen

Over Goudvink 3, Olst

Welk energielabel heeft Goudvink 3?

De woning aan Goudvink 3 in Olst heeft energielabel A.

Is €520.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €520.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 152 m² met energielabel A in Olst. De woning is gebouwd in 2004 en heeft een perceel van 273 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Olst ligt op 1,2 km afstand, dus op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is 657, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Openbare basisschool Dijkzicht ligt op 1,2 km, Ijsselwijs op 1,2 km en Openbare basisschool Opwaardz op 1,3 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Deventer of Zwolle, op 7 km afstand.

Wat is de sfeer in de buurt Kortrick en Zonnekamp?