Twee-onder-één-kap te koop: Heideveldweg 62, Laren (Nh)
KopenLaren2-onder-1-kapwoningenHeideveldweg 62

Heideveldweg 62

Zevenend, Laren

€ 1.195.000
Buurt Zevenend, Laren (Nh)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 128m²
128m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een klassiek jasje

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Heideveldweg in Laren ademt de sfeer van een landelijk dorp, maar staat midden in de bewoonde wereld. Met 128 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 350 m² is het een woning waar je echt kunt leven. Het bouwjaar 1935 geeft karakter, maar energielabel E betekent dat je rekening mag houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €1.195.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in Laren.

Zevenend: groen, rustig en gewaardeerd

De woning ligt in de buurt Zevenend, een wijk die door bewoners hoog wordt gewaardeerd. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 10. Een bewoner zegt: "Ik leer veel van mijn buren, en is heel gezellig om met hun te kletsen. Ze zijn super aardig en helpen mij wanneer het nodig is." De buurt telt ruim 4500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene, rustige omgeving waar mensen elkaar kennen.

Dagelijks leven om de hoek

's Ochtends haal je brood bij Jumbo, twee straten verder, of loop je naar Albert Heijn op tien minuten lopen. Voor de kinderen is de Mariaschool om de hoek, en ook Openbare Basisschool De Zuidwend is op loopafstand. De gemeente Laren biedt verder een restaurant op loopafstand en een park of plantsoen op tien minuten lopen. Het treinstation ligt op 5,5 km, dus voor het OV ben je aangewezen op de auto of bus.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder KAPPELLE MAKELAARS op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.195.000
Prijs per m²€ 9.336
Woonoppervlakte128m²
Perceeloppervlakte350m²
Bouwjaar1935
EnergielabelE
BuurtZevenend
WijkLaren
GemeenteLaren

Locatie

Heideveldweg 62, Laren (Nh)

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

10
Ecrin
29-05-2024
Gezellig en respectvolle buury

İk leer veel van mijn buren, en is heel gezellig om met hun te kletsen. Ze zijn super aardig en helpen mij wanneer her nodig is.

Buurt statistieken

Gegevens uit Zevenend

Inwoners4.530
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Jumbo
Plein 1945 3
732m
Albert Heijn
Zevenend 2
895m
Boni
Torenzicht 80
1406m

Scholen

48 binnen 5 km

Mariaschool
Basisonderwijs · 96 leerlingen
980m
Openbare Basisschool De Zuidwend
Basisonderwijs · 228 leerlingen
1054m
De 7 - Sprong
Basisonderwijs · 190 leerlingen
1325m

Veelgestelde vragen

Over Heideveldweg 62, Laren (Nh)

Welk energielabel heeft Heideveldweg 62?

De woning aan Heideveldweg 62 in Laren (Nh) heeft energielabel E.

Is €1.195.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.195.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning van 128 m² in Laren. Het perceel is met 350 m² ruim, maar het energielabel E en het bouwjaar 1935 betekenen dat er mogelijk onderhoudskosten bijkomen. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of de prijs marktconform is.

Wat is de buurt Zevenend voor een wijk?

Zevenend is een rustige, groene wijk in Laren met veel eengezinswoningen. De buurt scoort een 10 op basis van één bewonersreview, die de gezelligheid en behulpzaamheid van de buren prijst. Er wonen veel ouderen en gezinnen, en de voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Hoe hoog zijn de energiekosten met label E?

Energielabel E betekent dat de woning minder goed geïsoleerd is, wat leidt tot hogere stookkosten. Je kunt ook overwegen om te investeren in isolatie of zonnepanelen om het label te verbeteren.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Mariaschool ligt op 980 meter, Openbare Basisschool De Zuidwend op 1054 meter, en De 7-Sprong op 1325 meter. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 1 km afstand.

Hoe is het openbaar vervoer?

Voor de auto is de bereikbaarheid goed.

Wat is de staat van onderhoud van deze woning uit 1935?

Het bouwjaar 1935 geeft aan dat de woning karakter heeft, maar ook dat er mogelijk verouderde installaties of isolatie zijn. Het energielabel E wijst op matige isolatie.

KAPPELLE MAKELAARS
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
KAPPELLE MAKELAARS
kappelle.nl
Bekijk
KAPPELLE MAKELAARS