Twee-onder-één-kap te koop: Schapendrift 40, Laren (Nh)
KopenLaren2-onder-1-kapwoningenSchapendrift 40

Schapendrift 40

Zevenend, Laren

€ 1.395.000
Buurt Zevenend, Laren (Nh)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 185m²
185m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in het groene Laren

Deze karakteristieke woning uit 1954 ademt de rust van het Gooise landschap. Met 185 m² woonoppervlak en een perceel van 340 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van €1.395.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een woning van dit formaat in Laren is dat marktconform. Bekijk ook de andere twee onder een kapwoningen in Laren.

De buurt Zevenend: rustig en groen

Zevenend is een gewilde buurt in Laren, met veel groen en een dorps karakter. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 10. Een bewoner zegt: "Ik leer veel van mijn buren, en is heel gezellig om met hun te kletsen. Ze zijn super aardig en helpen mij wanneer het nodig is." De buurt telt ruim 4500 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Lees meer over de buurt Zevenend.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op loopafstand (om de hoek), of Albert Heijn, twee straten verder. Ook zijn er diverse basisscholen in de buurt: Mariaschool en Openbare Basisschool De Zuidwend zijn beide op tien minuten lopen. De gemeente Laren biedt een rustige, groene omgeving met goede voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder KAPPELLE MAKELAARS op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.395.000
Prijs per m²€ 7.541
Woonoppervlakte185m²
Perceeloppervlakte340m²
Bouwjaar1954
EnergielabelD
BuurtZevenend
WijkLaren
GemeenteLaren

Locatie

Schapendrift 40, Laren (Nh)

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

10
Ecrin
29-05-2024
Gezellig en respectvolle buury

İk leer veel van mijn buren, en is heel gezellig om met hun te kletsen. Ze zijn super aardig en helpen mij wanneer her nodig is.

Buurt statistieken

Gegevens uit Zevenend

Inwoners4.530
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Jumbo
Plein 1945 3
582m
Albert Heijn
Zevenend 2
766m
Boni
Torenzicht 80
1464m

Scholen

50 binnen 5 km

Mariaschool
Basisonderwijs · 96 leerlingen
1070m
Openbare Basisschool De Zuidwend
Basisonderwijs · 228 leerlingen
1125m
De Hobbitstee
Basisonderwijs · 258 leerlingen
1354m

Veelgestelde vragen

Over Schapendrift 40, Laren (Nh)

Welk energielabel heeft Schapendrift 40?

De woning aan Schapendrift 40 in Laren (Nh) heeft energielabel D.

Is €1.395.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grootte (185 m²) en het perceel (340 m²) in de gewilde buurt Zevenend in Laren is het marktconform. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel D kan wel invloed hebben op de maandlasten.

Hoe is de buurt Zevenend om in te wonen?

Zevenend is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Bewoners geven de buurt een 10 en noemen het gezellig en respectvol. De bevolking is relatief ouder, met veel 65-plussers. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,5 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of een kwartier met de fiets. Laren is niet direct per trein bereikbaar, maar via omliggende stations zoals Hilversum of Bussum.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse basisscholen op loopafstand, zoals Mariaschool (1070 m) en Openbare Basisschool De Zuidwend (1125 m). Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij, op 300 m. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar ongeveer 1 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel D. Dat betekent dat het energieverbruik gemiddeld is, maar er zijn mogelijkheden om te verduurzamen, zoals isolatie of zonnepanelen. De stookkosten zullen hoger zijn dan bij een woning met label A, maar lager dan bij label G.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1954?

Een woning uit 1954 kan wat meer onderhoud vergen, vooral aan de installaties en isolatie. De woning heeft energielabel D, dus er is mogelijk nog winst te behalen met isolatie.