Holleneind 3

Buitengebied Haaren, Oisterwijk

€ 869.000
Buurt Buitengebied Haaren, HaarenBuurt
Ruim woonoppervlak van 265m²
130% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is tussen 45 en 65 jaar
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in het buitengebied

Aan de rand van Haaren, in het buitengebied, staat deze ruime twee-onder-één-kapwoning uit 1966. Met een woonoppervlakte van 220 vierkante meter volgens de makelaar en een perceel van 1680 vierkante meter, is dit een woning met veel ruimte. De vraagprijs van €869.000 ligt 9% boven de WOZ-waarde, wat de makelaar als marktconform bestempelt. Vergelijk je dit met andere twee onder een kapwoningen in Oisterwijk, dan is dit een forse woning.

De woning zelf

De woning telt tien kamers, waaronder vier slaapkamers en één badkamer, verdeeld over drie woonlagen. De inhoud is 968 kubieke meter. Er is een vrijstaande stenen garage met carport. De woning heeft een c.v.-ketel en een energielabel A. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 265 vierkante meter, terwijl de makelaar 220 vierkante meter opgeeft.

Buitengebied Haaren

Met ruim 1.200 inwoners en relatief veel 45-plussers is dit een rustige buurt. Bewoners van de gemeente Oisterwijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,5. Een bewoner zegt: "Fijn en goed wonen, met een fijn park waar de kinderen fijn kunnen spelen, een wijkgebouw waar altijd wel iets te doen is." Een ander noemt het "een kleine, gezellige buurt, waar alles is wat je nodig hebt." De beoordelingen zijn gebaseerd op vier reviews.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dichtstbijzijnde supermarkt is de Lidl op 1,6 kilometer, gevolgd door Jumbo en Albert Heijn op ongeveer 1,7 kilometer. Basisschool De Tovervogel ligt op 1,8 kilometer. Huisartspraktijk Haaren is op 2,2 kilometer, en de apotheek in Oisterwijk op 1,8 kilometer. Buslijn 140 stopt op 1,3 kilometer bij de Nicolaas van Eschstraat. Het treinstation Oisterwijk ligt op 1,5 kilometer.

WOZ en adresgegevens

De WOZ-waarde is €800.000, vastgesteld op 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 9% boven deze waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 55% gestegen, van €515.000 naar €800.000. De geluidsbelasting van wegverkeer is 57 dB, boven de norm; spoor- en vliegverkeer blijven onder de norm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Wateroverlast bij hevige regen en overstromingsrisico zijn laag. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.

Bron en aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Meeuwis.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds22 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 869.000
Prijs per m²€ 3.279
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 800.000

Energie

EnergielabelA
VerwarmingC.v.-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte220 m²
ObjectoppervlakteKadaster265 m²
Perceeloppervlakte1.680 m²
Inhoud968 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers10
Slaapkamers4
Badkamers1
Woonlagen3

Bouw

Soort woningEengezinswoning
Bouwjaar1966
Type omgevingLandelijk gelegen

Buitenruimte

TuinTuin rondom
GarageVrijstaand steen, garage met carport

Ligging

BuurtBuitengebied Haaren
GemeenteOisterwijk
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Holleneind 3, Haaren

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De vraagprijs van €869.000 ligt 9% boven de WOZ-waarde van €800.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 55% gestegen, van €515.000 naar €800.000.

Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?

De woning telt tien kamers, waaronder vier slaapkamers en één badkamer, verdeeld over drie woonlagen. De inhoud is 968 kubieke meter. Er is een vrijstaande stenen garage met carport. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 220 vierkante meter, terwijl de BAG-registratie 265 vierkante meter vermeldt.

Wat is het energielabel en wat zegt dat over de woning?

De woning heeft energielabel A, een zuinig label. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning. De woning heeft een c.v.-ketel. Het bouwjaar is 1966. Het energielabel is een indicatie van de energieprestatie, niet van de onderhoudsstaat.

Hoe is het gesteld met het funderingsrisico?

Het funderingsrisico is laag, volgens openbare risicodata op adresniveau. De bodemsoort is zand. Dit is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze specifieke woning. De woning is gebouwd vóór 1970, namelijk in 1966.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is de Lidl op 1,6 kilometer, gevolgd door Jumbo en Albert Heijn op ongeveer 1,7 kilometer. Basisschool De Tovervogel ligt op 1,8 kilometer. Huisartspraktijk Haaren is op 2,2 kilometer, en de apotheek in Oisterwijk op 1,8 kilometer. Buslijn 140 stopt op 1,3 kilometer.

Hoe is het openbaar vervoer geregeld?

De dichtstbijzijnde bushalte is Oisterwijk, Nicolaas van Eschstraat op 1,3 kilometer, met buslijn 140. Het treinstation Oisterwijk ligt op 1,5 kilometer. Daarnaast zijn er haltes bij het station en aan de Secr. v.d. Hoevelstraat, beide met buslijn 140.

Wat is de sfeer in de buurt volgens bewoners?

Bewoners van de gemeente Oisterwijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,5, op basis van vier reviews. Een bewoner zegt: "Fijn en goed wonen, met een fijn park waar de kinderen fijn kunnen spelen." Een ander noemt het "een kleine, gezellige buurt, waar alles is wat je nodig hebt."

Hoe groot is het perceel?

Het perceel is 1680 vierkante meter, volgens zowel de BAG-registratie als de makelaar-opgave. De woning heeft een vrijstaande stenen garage met carport. De woonoppervlakte verschilt tussen de BAG-registratie (265 m²) en de makelaar (220 m²).