Twee-onder-één-kap te koop: Keefheuvel 36, Liempde
Verkocht onder voorbehoud
KopenBoxtel2-onder-1-kapwoningenKeefheuvel 36

Keefheuvel 36

Liempde, Boxtel

€ 729.500
Buurt Liempde, LiempdeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 139m²
139m² woonoppervlakte
Coop op 473m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in het rustige Liempde

Deze woning uit 1908 ademt historie, met een flinke tuin en een woonoppervlak van 139 m². Het energielabel C is redelijk voor een woning van deze leeftijd. Met een vraagprijs van €729.500 is dit aan de hoge kant, maar dat past bij de ruime opzet en het perceel van 565 m². Vergelijk je met andere twee onder een kapwoningen in Boxtel, dan zie je dat dit een forse prijs is.

Liempde: een dorp met voorzieningen

Liempde is een dorp met ruim 4000 inwoners, waar veel gezinnen wonen. De buurt is rustig en groen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4. Er is één beoordeling van een bewoner, die de buurt een 9 geeft. De buurt Liempde heeft een laag criminaliteitscijfer en een hoge koopwoningenquote van 78%.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die om de hoek zit. Ook de basisschool Speelleercentrum De Oversteek is op loopafstand. Een andere basisschool, de Beemden, ligt op een paar kilometer afstand. De gemeente Boxtel biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een huisartsenpraktijk en een restaurant op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Eline Makelaardij. De vraagprijs is €729.500.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 729.500
Prijs per m²€ 5.248
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte565m²
Bouwjaar1908
EnergielabelC
BuurtLiempde
WijkLiempde
GemeenteBoxtel

Locatie

Keefheuvel 36, Liempde

Buurt statistieken

Gegevens uit Liempde

Inwoners4.080
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Coop
Nieuwstraat 59
473m
Jumbo
Oosterhof 19
3406m
SPAR express
Brederodeweg 26
3517m

Scholen

17 binnen 5 km

Speelleercentrum De Oversteek
Basisonderwijs · 323 leerlingen
122m
Basisschool de Beemden
Basisonderwijs · 138 leerlingen
2495m
Basisschool De Sprongh
Basisonderwijs · 79 leerlingen
2697m

Veelgestelde vragen

Over Keefheuvel 36, Liempde

Welk energielabel heeft Keefheuvel 36?

De woning aan Keefheuvel 36 in Liempde heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €729.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Liempde. De woning heeft een oppervlakte van 139 m² en een perceel van 565 m², met een bouwjaar van 1908 en energielabel C. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar de ruime tuin en de karakteristieke uitstraling kunnen de prijs rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid van Liempde?

Liempde is een dorp in de gemeente Boxtel. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,7 km afstand. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat rust biedt.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Speelleercentrum De Oversteek ligt op 122 meter. Ook Basisschool de Beemden en De Sprongh zijn binnen enkele kilometers bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Boxtel, op 3,8 km afstand.