Twee-onder-één-kap te koop: Kerkstraat 40, Dieren
KopenRheden2-onder-1-kapwoningenKerkstraat 40

Kerkstraat 40

Dieren-Zuid beneden spoorlijn, Rheden

€ 535.000
Buurt Dieren-Zuid beneden spoorlijn, DierenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 198m²
198m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis in Dieren

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Kerkstraat ademt de sfeer van 1900, met een flinke oppervlakte van 198 m² en een perceel van 349 m². Het is een woning met geschiedenis, midden in Dieren. De vraagprijs van €535.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Vergelijk ook andere twee onder een kapwoningen in Rheden.

Dieren-Zuid beneden spoorlijn

De buurt Dieren-Zuid beneden spoorlijn is een rustige woonwijk met veel groen. Het CBS telt hier 2.025 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand. De buurt Dieren-Zuid beneden spoorlijn is populair vanwege de nabijheid van het centrum en het station.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn op 940 meter, of bij de Aldi op 870 meter. De Koningin Emmaschool is om de hoek (155 meter). Voor het voortgezet onderwijs is Het Rhedens Dieren twee straten verder (386 meter). De gemeente Rheden biedt een fijne mix van natuur en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Best Living NVM makelaars & financieel adviseurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 535.000
Prijs per m²€ 2.702
Woonoppervlakte198m²
Perceeloppervlakte349m²
Bouwjaar1900
BuurtDieren-Zuid beneden spoorlijn
WijkDieren
GemeenteRheden

Locatie

Kerkstraat 40, Dieren

Buurt statistieken

Gegevens uit Dieren-Zuid beneden spoorlijn

Inwoners2.025
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Aldi
Buitensingel 77
870m
Albert Heijn
Callunaplein 72
940m
Jumbo
Diderna 44
1131m

Scholen

16 binnen 5 km

Koningin Emmaschool
Basisonderwijs · 163 leerlingen
155m
De Boomgaard Zuid
Basisonderwijs · 68 leerlingen
332m
Het Rhedens Dieren
Voortgezet onderwijs · 875 leerlingen
386m

Veelgestelde vragen

Over Kerkstraat 40, Dieren

Is €535.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €535.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 198 m² met een perceel van 349 m² in Dieren. Het bouwjaar 1900 geeft de woning karakter, maar vraagt ook om onderhoud. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Dieren ligt op 600 meter afstand, dus tien minuten lopen. In de buurt zijn voldoende parkeermogelijkheden.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Boodschappen doe je bij de Aldi (870 m) of Albert Heijn (940 m). Er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Koningin Emmaschool (155 m) en De Boomgaard Zuid (332 m). Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij: Het Rhedens Dieren op 386 meter.

Is de buurt veilig?

In de buurt Dieren-Zuid beneden spoorlijn zijn in het afgelopen jaar 109 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk van deze omvang. De buurt wordt als rustig en veilig ervaren.