Twee-onder-één-kap te koop: Kruidenlaan 18, Vroomshoop
15 uur geleden ontdekt

Kruidenlaan 18

Vroomshoop-Oost, Twenterand

€ 439.000
Buurt Vroomshoop-Oost, VroomshoopBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Vroomshoop

Deze woning uit 2021 aan de Kruidenlaan is een energiezuinige twee-onder-één-kapwoning met een woonoppervlak van 159 m² en een perceel van 247 m². Het energielabel A++ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €439.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Twenterand.

De buurt Vroomshoop-Oost

Vroomshoop-Oost is een rustige woonbuurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 2700 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 65 jaar oud is. Het is een groene omgeving met een dorps karakter. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er geen specifieke feedback van bewoners. De buurt Vroomshoop-Oost biedt een prettige woonomgeving.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op loopafstand om de hoek. Ook de PLUS en Jumbo zijn twee straten verder. De Oranjeschool voor basisonderwijs ligt naast de deur, en voor voortgezet onderwijs is CSG Het Noordik tien minuten lopen. Het treinstation is op loopafstand. De gemeente Twenterand biedt verder voldoende voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Oosterhave Makelaars en Financiële Dienstverlening op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 juli 2026
StatusBeschikbaar
Prijs € 439.000
Prijs per m²€ 2.761
Woonoppervlakte159m²
Perceeloppervlakte247m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA++
GemeenteTwenterand
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Locatie

Kruidenlaan 18, Vroomshoop

Buurt statistieken

Gegevens uit Vroomshoop-Oost

Inwoners2.710
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Aldi
Julianaplein 35
656m
PLUS
De Koele 5
778m
Jumbo
Linderflier 25c
869m

Scholen

13 binnen 5 km

Oranjeschool
Basisonderwijs · 228 leerlingen
330m
cbs 't Groeipunt
Basisonderwijs · 118 leerlingen
666m
SBO de Sleutel, Speciaal Basisonderwijs
Speciaal onderwijs · 114 leerlingen
751m

Veelgestelde vragen

Over Kruidenlaan 18, Vroomshoop

Welk energielabel heeft Kruidenlaan 18?

De woning aan Kruidenlaan 18 in Vroomshoop heeft energielabel A++.

Is €439.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €439.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 2021 met 159 m² woonoppervlak in Vroomshoop. De woning is energiezuinig met label A++, wat bijdraagt aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Vroomshoop-Oost?

Het treinstation van Vroomshoop ligt op 800 meter afstand, dus op loopafstand. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten als Aldi en PLUS dichtbij.

Wat voor scholen zijn er in de buurt?

In de omgeving zijn meerdere basisscholen, waaronder Oranjeschool op 330 meter en cbs 't Groeipunt op 666 meter. Voor voortgezet onderwijs is CSG Het Noordik op 1 kilometer afstand. Ook is er speciaal basisonderwijs met SBO de Sleutel.

Hoe veilig is de buurt Vroomshoop-Oost?

Het aantal geregistreerde misdrijven in de buurt is 92, wat relatief laag is voor een wijk met ruim 1100 woningen. De buurt heeft een rustig en veilig karakter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A++, het hoogste label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een goede isolatie. De woning is gebouwd in 2021, dus voldoet aan de nieuwste normen.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de woning?

De woning heeft een eigen oprit en een perceel van 247 m², dus er is voldoende ruimte om te parkeren. Ook in de straat is parkeergelegenheid.

Oosterhave Makelaars en Financiële Dienstverlening
Geen Quicklane™
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Vergelijkbare woningen in de buurt

5 woningen in de buurt Vroomshoop-Oost

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appKruidenlaan 18, Vroomshoop
Bekijk