Twee-onder-één-kap te koop: Kruisweg 893A, Hoofddorp
Onder bod

Kruisweg 893A

Hoofddorp Centrum Oost, Haarlemmermeer

€ 775.000
Buurt Hoofddorp Centrum Oost, HoofddorpBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in het centrum van Hoofddorp

Deze woning uit 1940 ademt sfeer met een flink perceel van 467 m². Met 115 m² woonoppervlak is het een compacte, maar charmante woning. De prijs van €775.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Haarlemmermeer, maar het perceel biedt mogelijkheden.

Hoofddorp Centrum Oost: een levendige buurt

De buurt Hoofddorp Centrum Oost is een gemengde wijk met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt ruim 5400 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de AH XL om de hoek (5 minuten lopen) of de Lidl twee straten verder. Ook zijn er meerdere basisscholen dichtbij, zoals Kindcentrum Natuurlijk! op 3 minuten lopen. De gemeente Haarlemmermeer biedt ruime voorzieningen, met een treinstation op 2,8 km afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via JandeMakelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 775.000
Prijs per m²€ 6.739
Woonoppervlakte115m²
Perceeloppervlakte467m²
Bouwjaar1940
EnergielabelC
BuurtHoofddorp Centrum Oost
WijkHoofddorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Kruisweg 893A, Hoofddorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoofddorp Centrum Oost

Inwoners5.440
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoofddorp Centrum Oost

Woningvoorraad2.404
Gem. WOZ-waarde€ 460.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

23 binnen 5 km

AH XL
Burg van Stamplein 270
513m
Lidl
Marktplein 15-19
619m
Ekoplaza
Marktplein 25A
669m

Scholen

40 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs Dr JP Heije
Speciaal onderwijs · 131 leerlingen
170m
Kindcentrum Natuurlijk!
Basisonderwijs · 173 leerlingen
338m
Rooms Katholieke Basisschool Klimop
Basisonderwijs · 401 leerlingen
571m

Veelgestelde vragen

Over Kruisweg 893A, Hoofddorp

Welk energielabel heeft Kruisweg 893A?

De woning aan Kruisweg 893A in Hoofddorp heeft energielabel C.

Is €775.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €775.000 ligt boven de mediaan van €724.500 in de buurt, maar onder het gemiddelde van €823.500. Het perceel van 467 m² is ruim, wat de prijs deels verklaart. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was €596.857, maar dat betrof andere woningtypen. Het is een marktconforme prijs voor een twee-onder-één-kapwoning met een groot perceel in het centrum.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1940?

Een woning uit 1940 kan verrassingen opleveren, zoals verouderde leidingen of isolatie. Het energielabel C is redelijk, maar niet optimaal. Een bouwtechnische keuring kan inzicht geven in eventuele verborgen gebreken.