Twee-onder-één-kap te koop: Markt 13, Wouw
Verkocht onder voorbehoud

Markt 13

Wouw, Roosendaal

€ 795.000
Buurt Wouw, WouwBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 331m²
331m² woonoppervlakte
Jumbo op 244m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Wouw

Deze ruime woning uit 1939 ademt karakter en biedt met 331 m² woonoppervlak en een perceel van 435 m² volop mogelijkheden. Het energielabel D betekent dat je nog wat kunt verbeteren aan de isolatie, maar de basis is solide. Met een vraagprijs van €795.000 is dit een forse investering, maar voor een woning van deze omvang in Wouw is dat marktconform. Vergelijk ook andere twee onder een kapwoningen in Roosendaal.

Wouw: een dorp met voorzieningen

Wouw is een dorp in de gemeente Roosendaal met zo'n 4.670 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, maar ook een aanzienlijk deel 65-plussers. De sfeer is dorps en rustig, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers: de buurt heeft een mix van jonge gezinnen en ouderen, en de woningvoorraad bestaat voor 87% uit eengezinswoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die op twee straten verder ligt (244 meter). Ook de Albert Heijn en PLUS zijn binnen tien minuten rijden te vinden. Voor de kleintjes is kinderdagverblijf en basisschool KPO Kindcentrum De Stappen om de hoek (402 meter). Andere basisscholen zoals KPO Basisschool Berkenveld en De Wending zijn ook in de buurt. Het treinstation ligt op 6,1 km afstand, dus voor een treinreis ben je even onderweg.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Sande Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt31 mei 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 2.402
Woonoppervlakte331m²
Perceeloppervlakte435m²
Bouwjaar1939
EnergielabelD
BuurtWouw
WijkWouw
GemeenteRoosendaal

Locatie

Markt 13, Wouw

Buurt statistieken

Gegevens uit Wouw

Inwoners4.670
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Jumbo
Kloosterstraat 8
244m
Albert Heijn
Tolbergcentrum 160
3671m
PLUS
Tolbergcentrum 172
3703m

Scholen

18 binnen 5 km

KPO Kindcentrum De Stappen
Basisonderwijs · 257 leerlingen
402m
KPO Basisschool Berkenveld
Basisonderwijs · 70 leerlingen
1789m
De Wending
Basisonderwijs · 228 leerlingen
3184m

Veelgestelde vragen

Over Markt 13, Wouw

Welk energielabel heeft Markt 13?

De woning aan Markt 13 in Wouw heeft energielabel D.

Is €795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €795.000 is aan de hoge kant, maar gezien de royale oppervlakte van 331 m² en het perceel van 435 m² is het marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning in Wouw. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor iets lagere prijzen aangeboden, maar deze woning heeft een flinke meerwaarde door de omvang. Het energielabel D kan wel invloed hebben op de maandlasten.

Hoe is de buurt Wouw om in te wonen?

Wouw is een rustig dorp met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een huisartsenpraktijk op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (664), wat duidt op een ruime opzet. Het is een veilige buurt met 113 misdrijven per jaar, wat relatief laag is voor een dorp van deze omvang.

Wat is de staat van de woning qua onderhoud?

De woning is gebouwd in 1939 en heeft energielabel D. Dat betekent dat er waarschijnlijk nog enkel glas en matige isolatie aanwezig is. Oudere woningen hebben vaak onderhoud nodig, maar bieden ook kansen voor verbetering.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. KPO Kindcentrum De Stappen ligt op 402 meter, KPO Basisschool Berkenveld op 1,8 km en De Wending op 3,2 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Roosendaal, op 6,2 km afstand.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,1 km afstand, dus voor de trein ben je aangewezen op de auto of bus. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar Wouw heeft een busverbinding naar Roosendaal. Voor dagelijkse ritten is de auto het meest praktisch.