Twee-onder-één-kap te koop: Neerveldseweg 2, Netterden
Verkocht onder voorbehoud

Neerveldseweg 2

Verspreide huizen Netterden, Oude IJsselstreek

€ 395.000
Buurt Verspreide huizen Netterden, NetterdenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Neerveldseweg 2 in Netterden ademt de sfeer van het landelijke leven. Met een woonoppervlak van 118 m² en een flink perceel van 1189 m² is er volop plek om te wonen en te leven. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1933. De vraagprijs van €395.000 is marktconform voor een woning van dit type in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Oude IJsselstreek.

De buurt: Verspreide huizen Netterden

Netterden is een klein dorp in de gemeente Oude IJsselstreek, omgeven door weilanden en akkers. De buurt Verspreide huizen Netterden telt slechts 150 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Het is een rustige, landelijke omgeving waar je elkaar kent. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig voorzieningen, maar veel rust. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Netterden.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, Coop, vind je op ruim vier kilometer afstand. Ook PLUS, Lidl, Jumbo en Aldi zijn op vijf tot zes kilometer te vinden. Basisschool H Walburgis ligt op loopafstand, op nog geen 600 meter. Andere basisscholen, zoals RK Basisschool Sint Jozef en IKC De Wijssel, zijn op drie tot vier kilometer afstand. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar Doetinchem of Gendringen, op ruim vijf kilometer. De gemeente Oude IJsselstreek biedt een landelijk karakter met voldoende basisvoorzieningen. Bekijk ook de gemeente Oude IJsselstreek.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Maalderink & Lutke Willink aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 395.000
Prijs per m²€ 3.347
Woonoppervlakte118m²
Perceeloppervlakte1189m²
Bouwjaar1933
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Netterden
WijkOverig Gendringen
GemeenteOude IJsselstreek

Locatie

Neerveldseweg 2, Netterden

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Netterden

Inwoners150
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Coop
Grotestraat 42
4244m
PLUS
Plantsoensingel Midden 2
5129m
Lidl
Emmerikseweg 1-3-5
5535m

Scholen

5 binnen 5 km

Basisschool H Walburgis
Basisonderwijs · 70 leerlingen
594m
Rooms Katholieke Basisschool Sint Jozef
Basisonderwijs · 47 leerlingen
3840m
IKC De Wijssel
Basisonderwijs · 254 leerlingen
4238m

Veelgestelde vragen

Over Neerveldseweg 2, Netterden

Welk energielabel heeft Neerveldseweg 2?

De woning aan Neerveldseweg 2 in Netterden heeft energielabel C.

Is de prijs van €395.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €395.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning in deze regio. Het perceel van 1189 m² is uitzonderlijk groot, wat de prijs rechtvaardigt. De woning heeft een oppervlakte van 118 m² en energielabel C, wat voor een bouwjaar uit 1933 redelijk is. Vergelijkbaar aanbod in de omgeving laat zien dat dit een realistische prijs is.

Hoe is de bereikbaarheid van Netterden?

Netterden is een landelijk dorp, dus je bent voor de meeste voorzieningen afhankelijk van de auto. Het treinstation ligt op 9,6 km afstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 3,7 km. Openbaar vervoer is beperkt, maar de rust en ruimte maken dit goed.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1933?

Een woning uit 1933 kan aandachtspunten hebben zoals verouderde isolatie, leidingen of fundering. Het energielabel C is redelijk, maar er kan nog winst te behalen zijn met isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, basisschool H Walburgis ligt op 594 meter afstand. Andere basisscholen zoals RK Basisschool Sint Jozef en IKC De Wijssel zijn op 3,8 tot 4,2 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Doetinchem of Gendringen, op 5,2 km.

Hoe is de veiligheid in de buurt?

De buurt Verspreide huizen Netterden is zeer rustig. In de CBS-data staan slechts 2 misdrijven geregistreerd, wat duidt op een veilige omgeving. Het is een kleine gemeenschap waar iedereen elkaar kent.

Wat is de stedelijkheidsgraad van Netterden?

Netterden is niet stedelijk. De omgevingsadressendichtheid is 36 adressen per km², wat overeenkomt met een mate van stedelijkheid 5 (niet stedelijk). Dit betekent veel rust, ruimte en groen.

Zijn er winkels en horeca in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Coop op 4,2 km. Ook zijn er PLUS, Lidl, Jumbo en Aldi binnen 5-6 km. Een restaurant vind je op 2,6 km. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar Gendringen of Doetinchem.