Vrijstaande woning te koop: Luimesweg 20, Breedenbroek

Luimesweg 20

Verspreide huizen Breedenbroek, Oude IJsselstreek

€ 938.000
Buurt Verspreide huizen Breedenbroek, BreedenbroekBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 179m²
179m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groene Breedenbroek

Deze vrijstaande woning aan de Luimesweg 20 ligt in het buitengebied van Breedenbroek, een dorp in de Achterhoek. Het is een plek waar je echt tot rust komt, omringd door weilanden en akkers. De woning uit 2005 is met 179 m² woonoppervlak ruim opgezet en heeft een energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. Met een vraagprijs van €938.000 is dit een forse investering, maar je krijgt er ook een uniek perceel van maar liefst 5680 m² bij. Vergeleken met andere vrijstaande woningen in Oude IJsselstreek is de prijs aan de hoge kant, maar dat is te verklaren door de enorme kavel.

De buurt: Verspreide huizen Breedenbroek

De buurt Verspreide huizen Breedenbroek is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen (87%) en vooral koopwoningen (92%). De buurt telt 530 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een rustige omgeving. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig voorzieningen, maar dat hoort bij het wonen in het buitengebied.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de omliggende dorpen. De dichtstbijzijnde supermarkt, een PLUS, vind je op ruim 4 kilometer afstand. Ook Aldi, Albert Heijn, Lidl en Jumbo zijn op ongeveer dezelfde afstand te vinden. Voor schoolgaande kinderen is er Basissch De Borckeshof op 2,1 kilometer, en Daltonschool i.o. De Höve op 3,2 kilometer. De gemeente Oude IJsselstreek biedt een landelijke omgeving met veel rust.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Rijnlandhaven Makelaardij BV. De vraagprijs is €938.000.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 938.000
Prijs per m²€ 5.240
Woonoppervlakte179m²
Perceeloppervlakte5680m²
Bouwjaar2005
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen Breedenbroek
WijkOverig Gendringen
GemeenteOude IJsselstreek

Locatie

Luimesweg 20, Breedenbroek

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Breedenbroek

Inwoners530
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Korhoenstraat 2
4182m
Aldi
Hogestraat 69
4218m
Albert Heijn
Veldstraat 10
4337m

Scholen

8 binnen 5 km

Basissch De Borckeshof
Basisonderwijs · 46 leerlingen
2143m
Daltonschool i.o. De Höve
Basisonderwijs · 129 leerlingen
3213m
PC Jenaplan Basisschool De Bontebrug
Basisonderwijs · 88 leerlingen
3476m

Veelgestelde vragen

Over Luimesweg 20, Breedenbroek

Welk energielabel heeft Luimesweg 20?

De woning aan Luimesweg 20 in Breedenbroek heeft energielabel B.

Is €938.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €938.000 is fors, maar dat komt vooral door het enorme perceel van 5680 m². De woning zelf is met 179 m² woonoppervlak en bouwjaar 2005 ruim en relatief modern. In de buurt Verspreide huizen Breedenbroek zijn vergelijkbare vrijstaande woningen schaars, dus de prijs is marktconform voor een dergelijke kavel.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Breedenbroek, dus je bent afhankelijk van de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 7,3 kilometer afstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 4,1 kilometer. Het is een rustige, landelijke omgeving waar je niet snel last hebt van verkeer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het exacte verbruik hangt af van je eigen stookgedrag, maar label B is een goed uitgangspunt voor een woning uit 2005.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand. De dichtstbijzijnde is Basissch De Borckeshof op 2,1 kilometer. Ook Daltonschool i.o. De Höve (3,2 km) en PC Jenaplan Basisschool De Bontebrug (3,5 km) zijn bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het dorp Gendringen, op 4,7 kilometer.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 2005 met een woonoppervlak van 179 m². De woning staat op een perceel van 5680 m², wat uitzonderlijk groot is. Het energielabel is B. De woning is geschikt voor wie veel ruimte en privacy zoekt in een landelijke omgeving.