Twee-onder-één-kap te koop: Oostwal 7, Oldenzaal

Oostwal 7

Binnenstad, Oldenzaal

€ 535.000
Buurt Binnenstad, OldenzaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 164m²
164m² woonoppervlakte
Lidl op 33m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
41% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in de Binnenstad van Oldenzaal

Deze woning uit 1906 ademt historie en karakter. Met 164 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 283 m² biedt het volop ruimte. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €535.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Oldenzaal in de buurt, waar de gemiddelde prijs rond de €475.000 ligt.

De Binnenstad: een levendige volksbuurt

De Binnenstad is een bruisende wijk met een mix van bewoners. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Nog naar de overbuurman voor een ei die je te kort komt bij t koken? Een biertje voor de deur? Een weekendjed camping met zijn allen? Of een lekker buurtbbq? Het kan allemaal bij ons kleine dorpje van de binnenstad!" De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen. De buurt Binnenstad heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Lidl, die naast de deur zit op 33 meter. Ook de Aldi is om de hoek (145 meter). Voor de kinderen zijn er meerdere scholen op loopafstand, zoals de Drieeenheidsschool (373 meter) en de Nutsschool voor Basisonderwijs (682 meter). Het treinstation van Oldenzaal is tien minuten lopen. De gemeente Oldenzaal biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KockvanBenthem Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 535.000
Prijs per m²€ 3.262
Woonoppervlakte164m²
Perceeloppervlakte283m²
Bouwjaar1906
EnergielabelC
BuurtBinnenstad
WijkBinnenstad
GemeenteOldenzaal

Locatie

Oostwal 7, Oldenzaal

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.1
Marcel
13-04-2025
Multiculturele Volksbuurt, ook voor de speciale mens is er plek :)

Nog naar de overbuurman voor een ei die je te kort komt bij t koken? Een biertje voor de deur? Een weekendjed camping met zijn allen? Of een lekker buurtbbq? Het kan allemaal bij ons kleine dorpje van de binnenstad!

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners2.555
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad1.614
Gem. WOZ-waarde€ 275.000
Koopwoningen28%
Huurwoningen72%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Lidl
Molenstraat 16-18
33m
Aldi
Ootmarsumsestraat 16-26
145m
Jumbo
Deken Scholtenstraat 38-44
373m

Scholen

16 binnen 5 km

Twents Carmel College, locatie Potskampstraat
Voortgezet onderwijs · 914 leerlingen
274m
Drieeenheidsschool
Basisonderwijs · 264 leerlingen
373m
Nutsschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 218 leerlingen
682m

Veelgestelde vragen

Over Oostwal 7, Oldenzaal

Welk energielabel heeft Oostwal 7?

De woning aan Oostwal 7 in Oldenzaal heeft energielabel C.

Is €535.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €535.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €446.500 in de Binnenstad. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €2.932, terwijl deze woning uitkomt op €3.262 per m². De woning is wel groter dan gemiddeld (164 m² versus 162 m²) en heeft een flink perceel. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en de specifieke kenmerken.

Hoe is de buurt Binnenstad om in te wonen?

De Binnenstad is een levendige, multiculturele volksbuurt met een hechte gemeenschap. Bewoners waarderen de sociale contacten en de gemoedelijke sfeer. De buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een treinstation. Het is een mix van jong en oud, met relatief veel eenpersoonshuishoudens en ouderen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. In de Binnenstad hebben de meeste koopwoningen energielabel A of A+ (50% elk). Label C is dus minder zuinig dan gemiddeld in de buurt. Je kunt verwachten dat de energiekosten hoger zijn dan bij een woning met label A.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is de Drieeenheidsschool op 373 meter. Ook de Nutsschool voor Basisonderwijs (682 meter) en de Franciscusschool (867 meter) zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs is het Twents Carmel College op 274 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Oldenzaal ligt op 900 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar kun je naar onder andere Enschede en Hengelo reizen.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1906?

Een woning uit 1906 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook verouderde installaties hebben. Denk aan elektra, leidingen en isolatie.