Appartement te koop: Bisschopstraat 37B, Oldenzaal
KopenOldenzaalAppartementenBisschopstraat 37B

Bisschopstraat 37B

Binnenstad, Oldenzaal

€ 487.500
Buurt Binnenstad, OldenzaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 128m²
128m² woonoppervlakte
Lidl op 59m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
41% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Appartement in de Binnenstad van Oldenzaal

Dit appartement aan de Bisschopstraat 37B ademt de sfeer van een oude binnenstad, met een bouwjaar van 1947 en een royale 128 m² woonoppervlak. De woning heeft energielabel G, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €487.500 is dit aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €446.500 in de buurt. Het aanbod van appartementen in Oldenzaal is beperkt, met slechts één koopwoning beschikbaar.

Binnenstad

De Binnenstad van Oldenzaal is een levendige, multiculturele volksbuurt. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 6,14. Een bewoner zegt: "Nog naar de overbuurman voor een ei die je te kort komt bij het koken? Een biertje voor de deur? Een weekendje camping met zijn allen? Of een lekker buurtbbq? Het kan allemaal bij ons kleine dorpje van de binnenstad!" De buurt telt 2.555 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens (960) en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6. De buurt Binnenstad kent een mix van jong en oud, met een opvallend groot aandeel 65-plussers (1.055).

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen hoef je de deur niet ver voor: Lidl ligt naast de deur op 59 meter, en Aldi om de hoek op 104 meter. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen zijn er meerdere scholen in de buurt, zoals de Drie-eenheidsschool (basisonderwijs) op twee straten verder (335 meter) en het Twents Carmel College (voortgezet onderwijs) op vijf minuten lopen (327 meter). De gemeente Oldenzaal biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KockvanBenthem Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 487.500
Prijs per m²€ 3.809
Woonoppervlakte128m²
Perceeloppervlakte449m²
Bouwjaar1947
EnergielabelG
BuurtBinnenstad
WijkBinnenstad
GemeenteOldenzaal

Locatie

Bisschopstraat 37B, Oldenzaal

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.1
Marcel
13-04-2025
Multiculturele Volksbuurt, ook voor de speciale mens is er plek :)

Nog naar de overbuurman voor een ei die je te kort komt bij t koken? Een biertje voor de deur? Een weekendjed camping met zijn allen? Of een lekker buurtbbq? Het kan allemaal bij ons kleine dorpje van de binnenstad!

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners2.555
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad1.614
Gem. WOZ-waarde€ 275.000
Koopwoningen28%
Huurwoningen72%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Lidl
Molenstraat 16-18
59m
Aldi
Ootmarsumsestraat 16-26
104m
Jumbo
Deken Scholtenstraat 38-44
296m

Scholen

16 binnen 5 km

Twents Carmel College, locatie Potskampstraat
Voortgezet onderwijs · 914 leerlingen
327m
Drieeenheidsschool
Basisonderwijs · 264 leerlingen
335m
Nutsschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 218 leerlingen
677m

Veelgestelde vragen

Over Bisschopstraat 37B, Oldenzaal

Welk energielabel heeft Bisschopstraat 37B?

De woning aan Bisschopstraat 37B in Oldenzaal heeft energielabel G.

Is €487.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €487.500 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €446.500 in de buurt. Het appartement is met 128 m² wel ruimer dan het gemiddelde van 162 m² in de buurt. De prijs per m² is €3.809, terwijl het gemiddelde in de buurt €2.932 per m² is. Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat van de woning en de bereidheid van kopers om te betalen voor de locatie in de binnenstad.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het laagste label en duidt op een zeer slechte energieprestatie. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter. In de buurt hebben alle beschikbare koopwoningen een beter energielabel (A of A+), dus dit appartement springt er negatief uit.

Hoe is de buurt Binnenstad om in te wonen?

De Binnenstad is een multiculturele volksbuurt met een hechte gemeenschap. Bewoners waarderen de sociale contacten, zoals blijkt uit een review: 'Een biertje voor de deur? Een weekendje camping met zijn allen? Het kan allemaal.' De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen. Het is een levendige omgeving met voorzieningen op loopafstand.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Lidl ligt op 59 meter, Aldi op 104 meter, Jumbo op 296 meter en Albert Heijn op 376 meter. Ook PLUS is binnen een kilometer te vinden. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver te reizen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Oldenzaal ligt op 0,9 kilometer afstand, ongeveer tien minuten lopen. Dit maakt het appartement goed bereikbaar met het openbaar vervoer voor reizen naar bijvoorbeeld Enschede of Hengelo.

Wat voor scholen zijn er in de buurt?

In de omgeving zijn zowel basis- als voortgezet onderwijs op loopafstand. De Drie-eenheidsschool (basisonderwijs) ligt op 335 meter, de Nutsschool voor Basisonderwijs op 677 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Twents Carmel College op 327 meter, met een vestiging voor praktijkonderwijs op 830 meter.