Twee-onder-één-kap te koop: Parelmoervlinder 23, Enschede
KopenEnschede2-onder-1-kapwoningenParelmoervlinder 23

Parelmoervlinder 23

Eilermarke, Enschede

€ 700.000
Buurt Eilermarke, EnschedeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 193m²
193m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Eilermarke

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 2021 ademt moderne luxe. Met 193 m² woonoppervlak en een perceel van 433 m² is er volop plek voor een gezin. De woning is energielabel A, dus zeer zuinig. De vraagprijs van €700.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit. Bekijk ook andere twee onder een kapwoningen in Enschede.

Leven in de buurt Eilermarke

Eilermarke is een rustige, groene buurt in Glanerbrug. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Er wonen veel gezinnen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,8. Het is er veilig: in een jaar tijd werden 34 misdrijven geregistreerd. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijkse routine

's Ochtends haal je brood bij Jumbo (om de hoek) of Albert Heijn (twee straten verder). Kinderen kunnen naar Basisschool de Troubadour (vijf minuten lopen) of obs Glanerbrug-Zuid (ook op loopafstand). De gemeente Enschede biedt verder alles wat je nodig hebt.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Snelder Zijlstra Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 700.000
Prijs per m²€ 3.627
Woonoppervlakte193m²
Perceeloppervlakte433m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA
BuurtEilermarke
WijkGlanerbrug en omgeving
GemeenteEnschede

Locatie

Parelmoervlinder 23, Enschede

Buurt statistieken

Gegevens uit Eilermarke

Inwoners1.990
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Jumbo
Schoolstraat 60
512m
Albert Heijn
Gronausestraat 1130
719m
PLUS
Esmarkelaan 14
1125m

Scholen

32 binnen 5 km

Basisschool de Troubadour
Basisonderwijs · 185 leerlingen
570m
obs Glanerbrug-Zuid
Basisonderwijs · 97 leerlingen
603m
CBS Ouverture
Basisonderwijs · 166 leerlingen
661m

Veelgestelde vragen

Over Parelmoervlinder 23, Enschede

Welk energielabel heeft Parelmoervlinder 23?

De woning aan Parelmoervlinder 23 in Enschede heeft energielabel A.

Is €700.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €700.000 is aan de hoge kant, maar de woning is uit 2021, heeft energielabel A en een groot perceel van 433 m². Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak ouder of kleiner. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van Eilermarke?

Het treinstation ligt op 1,8 km afstand, dus op loopafstand. De buurt is rustig en groen, met voldoende parkeergelegenheid.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo (512 m) en Albert Heijn (719 m). Ook zijn er basisscholen dichtbij, waaronder Basisschool de Troubadour (570 m) en obs Glanerbrug-Zuid (603 m). Een park of plantsoen is op 100 meter.