Twee-onder-één-kap te koop: Rijksstraatweg 3, Elst (Ut)
KopenRhenen2-onder-1-kapwoningenRijksstraatweg 3

Rijksstraatweg 3

Elst West, Rhenen

€ 462.500
Buurt Elst West, Elst (Ut)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 485m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
39% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een verrassend ruime twee-onder-één-kapwoning in Elst (Ut)

Deze woning aan de Rijksstraatweg 3 is een echte verrassing: met 66 m² woonoppervlak en een perceel van 170 m² biedt het meer ruimte dan je op het eerste gezicht zou denken. Het energielabel A+++ betekent dat je nauwelijks stookkosten hebt, een groot voordeel. De woning uit 1967 is in de loop der jaren flink verduurzaamd. Met een vraagprijs van €462.500 is dit een scherpe optie vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Rhenen.

Elst West: een rustige, groene buurt

Elst West is een kleine, rustige buurt met 570 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, 80 huishoudens hebben kinderen. De buurt voelt ruim en groen aan, met een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een veilige buurt met slechts 11 misdrijven per jaar.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek ligt op 485 meter. Ook de Jumbo en Boon's Markt zijn binnen fietsafstand. Kinderen kunnen naar Daltonschool Elst (396 meter) of School Met De Bijbel Het Visnet (464 meter). De gemeente Rhenen biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een huisartsenpraktijk en bibliotheek op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VC Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 462.500
Prijs per m²€ 7.008
Woonoppervlakte66m²
Perceeloppervlakte170m²
Bouwjaar1967
EnergielabelA+++
BuurtElst West
WijkElst
GemeenteRhenen

Locatie

Rijksstraatweg 3, Elst (Ut)

Buurt statistieken

Gegevens uit Elst West

Inwoners570
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Schoolweg 2B
485m
Jumbo
Koenestraat 36
2601m
Boon's Markt
Veerweg 14
3028m

Scholen

15 binnen 5 km

Daltonschool Elst
Basisonderwijs · 109 leerlingen
396m
School Met De Bijbel Het Visnet
Basisonderwijs · 177 leerlingen
464m
Wilhelminaschool
Basisonderwijs · 136 leerlingen
2501m

Veelgestelde vragen

Over Rijksstraatweg 3, Elst (Ut)

Welk energielabel heeft Rijksstraatweg 3?

De woning aan Rijksstraatweg 3 in Elst (Ut) heeft energielabel A+++.

Is €462.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €462.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning in Elst (Ut) met energielabel A+++. De woning heeft een oppervlakte van 66 m² en een perceel van 170 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar het energielabel is een groot pluspunt.

Wat betekent energielabel A+++ voor mijn energiekosten?

Energielabel A+++ is het best mogelijke label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een hoge isolatiewaarde. Je hoeft niet te rekenen op hoge energierekeningen. Het is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen met een lager label.

Hoe is de buurt Elst West om in te wonen?

Elst West is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. Er wonen 570 mensen, waarvan 80 huishoudens met kinderen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad en is veilig: er zijn slechts 11 misdrijven per jaar gemeld. Voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand.