Twee-onder-één-kap te koop: Rijksstraatweg 9, Elst (Ut)
KopenRhenen2-onder-1-kapwoningenRijksstraatweg 9

Rijksstraatweg 9

Elst West, Rhenen

€ 447.500
Buurt Elst West, Elst (Ut)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 129m²
129m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 439m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Elst (Ut)

Deze woning uit 1911 combineert oude charme met een hypermodern energielabel A+++. Met 129 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 476 m² is het een fijne plek voor wie van ruimte houdt. De woning ligt in een rustige buurt, maar toch dicht bij voorzieningen. De vraagprijs van €447.500 is marktconform voor een woning van dit type en deze staat. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Rhenen.

Elst West: rustig en groen

De buurt Elst West is een kleine, rustige wijk met 570 inwoners. Het is een echte gezinsbuurt: 80 huishoudens hebben kinderen, en 96% van de woningen is een eengezinswoning. De meeste woningen zijn koopwoningen (91%). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een stabiele, groene omgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, die om de hoek zit op 439 meter. Ook de Jumbo en Boon's Markt zijn binnen fietsafstand. Kinderen kunnen naar Daltonschool Elst (360 meter) of School Met De Bijbel Het Visnet (427 meter). De gemeente Rhenen biedt een fijne mix van dorpse rust en stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VC Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 447.500
Prijs per m²€ 3.469
Woonoppervlakte129m²
Perceeloppervlakte476m²
Bouwjaar1911
EnergielabelA+++
BuurtElst West
WijkElst
GemeenteRhenen

Locatie

Rijksstraatweg 9, Elst (Ut)

Buurt statistieken

Gegevens uit Elst West

Inwoners570
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Schoolweg 2B
439m
Jumbo
Koenestraat 36
2646m
Boon's Markt
Veerweg 14
3048m

Scholen

15 binnen 5 km

Daltonschool Elst
Basisonderwijs · 109 leerlingen
360m
School Met De Bijbel Het Visnet
Basisonderwijs · 177 leerlingen
427m
Wilhelminaschool
Basisonderwijs · 136 leerlingen
2548m

Veelgestelde vragen

Over Rijksstraatweg 9, Elst (Ut)

Welk energielabel heeft Rijksstraatweg 9?

De woning aan Rijksstraatweg 9 in Elst (Ut) heeft energielabel A+++.

Is €447.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €447.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 129 m² met een groot perceel van 476 m² in Elst West. Het energielabel A+++ is uitzonderlijk voor een woning uit 1911, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Elst West?

Elst West ligt in een rustig deel van de gemeente Rhenen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (338), wat duidt op een landelijke omgeving. Voor dagelijkse voorzieningen zoals de supermarkt en basisschool ben je dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A+++, het hoogste label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een goede isolatie. Voor een woning uit 1911 is dit bijzonder, dus je kunt rekenen op een comfortabel binnenklimaat zonder hoge energierekeningen.