Twee-onder-één-kap te koop: Rijksweg 85, Velden

Rijksweg 85

Velden-Oost, Venlo

€ 550.000
Buurt Velden-Oost, VeldenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 262m²
24% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 288 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 60 dagen
Albert Heijn op 112m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning met een groot perceel

Deze woning uit 1936 ademt karakter en biedt met 262 m² woonoppervlak en een perceel van 1615 m² volop ruimte. Het energielabel C is redelijk voor een woning van deze leeftijd. De vraagprijs van €550.000 is marktconform vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Venlo.

Velden-Oost: een rustige, groene buurt

De buurt Velden-Oost is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, groene omgeving zien.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die om de hoek ligt op 112 meter. Ook de basisschool De Startbaan is op loopafstand (265 meter). De gemeente Venlo biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en bronnen

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VeTeBe B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 juli 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 550.000
Prijs per m²€ 2.099
Woonoppervlakte262m²
Perceeloppervlakte1615m²
Bouwjaar1936
EnergielabelC
BuurtVelden-Oost
WijkVelden
GemeenteVenlo

Locatie

Rijksweg 85, Velden

Buurt statistieken

Gegevens uit Velden-Oost

Inwoners2.540
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Velden-Oost

Woningvoorraad1.031
Gem. WOZ-waarde€ 338.000
Koopwoningen81%
Huurwoningen19%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Markt 10d
112m
Albert Heijn
Kloosterstraat 70
1556m
Lidl
Nijmeegseweg 24
3426m

Scholen

14 binnen 5 km

De Startbaan
Basisonderwijs · 444 leerlingen
265m
Basisschool De Kameleon
Basisonderwijs · 187 leerlingen
1538m
Openbare Basisschool De Samensprong
Basisonderwijs · 130 leerlingen
1955m

Veelgestelde vragen

Over Rijksweg 85, Velden

Welk energielabel heeft Rijksweg 85?

De woning aan Rijksweg 85 in Velden heeft energielabel C.

Is €550.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €550.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€565.333) en de mediaan van beschikbare woningen (€497.000). Met 262 m² woonoppervlak en een perceel van 1615 m² is de prijs per m² (€2.100) lager dan het buurtgemiddelde van €2.429. Het is een marktconforme prijs voor een woning met zoveel ruimte.

Hoe is de buurt Velden-Oost om in te wonen?

Velden-Oost is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen (96%) en een laag aantal inwoners per km². De bevolking bestaat uit een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn voldoende voorzieningen op loopafstand, zoals een supermarkt en basisschool. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer (50 misdrijven per jaar).

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel C. Dat is redelijk voor een woning uit 1936. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn, maar niet extreem hoog. In de buurt heeft 25% van de woningen label A en 25% label B, dus label C is niet uitzonderlijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is De Startbaan op 265 meter. Ook Basisschool De Kameleon (1,5 km) en Openbare Basisschool De Samensprong (2 km) zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Venlo, op 4,9 km afstand.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,3 km afstand, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je vooral aangewezen op de auto. De buurt is rustig en goed bereikbaar via de weg.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1936?

Een woning uit 1936 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan bijvoorbeeld leidingen, dak en isolatie. Het energielabel C suggereert dat er al enige modernisering heeft plaatsgevonden.